امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14810
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۹
تعداد بازدید: 107
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، ارتش نیجریه دیروز دوشنبه اعلام کرد که 11 تن در حمله افراد مسلح مظنون به عضویت در گروه شورشی بوکوحرام به ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، ارتش نیجریه دیروز دوشنبه اعلام کرد که 11 تن در حمله افراد مسلح مظنون به عضویت در گروه شورشی بوکوحرام به مدرسه‌ای در روستای داماتورو در شمال شرق این کشور کشته شدند.

ایلی لازاروس، سخنگوی ارتش نیجریه در ایالت یوبی در بیانیه‌ای اعلام کرد: دو معلم و دو تن از تندروها و همچنین هفت تن از دانش آموزان در حمله به یک دبیرستان دولتی کشته شدند.

این منبع توضیحی نداد که دو تن از مهاجمان تندرو چگونه در این حمله کشته شدند. بوکوحرام پیش از این نیز به مدارس نیجریه حمله کرده بود.

سخنگوی ارتش نیجریه گفت: سه سرباز نیز در حمله‌ای جداگانه از سوی عناصر مسلح بوکوحرام که پایگاه ارتش را در داماتورو هدف گرفته بودند به شدت زخمی شدند. اما سه تن از مهاجمان این حمله دستگیر شدند.

حملات عناصر شورشی بوکوحرام در شمال شرق نیجریه در حالی ادامه دارد که ارتش نیجریه با اعلام حالت فوق العاده در این مناطق عملیات نظامی بزرگی را علیه پایگاه‌های این گروه انجام می‌دهد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار