امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148115
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۴۹
تعداد بازدید: 307
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه دومین روز از هفدهمین ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه دومین روز از هفدهمین اجلاس مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: حضرت امام خامنه‌ای واقعیتی به نام جهان اسلام را به عنوان قطب قدرت مطرح و آمریکا را از مدیر و ناظم جهانی به یک بازیگر تنزل داده‌اند.
وی افزود: امروز راههای غلبه بر جهان اسلام تحت هدایت‌های حکیمانه این وجود مطهر و با برکت مسدود و امپراطوری آمریکا در چرخه‌ی نزولی قدرت قرار گرفته است.
فرمانده کل سپاه با اشاره به قدرت بازدارندگی و توانمندی‌های دفاعی کشور برای مقابله با تهدیدات دشمنان تصریح کرد: ما به میزانی قدرتمند شده‌ایم، که هیچ نگرانی از رفتارهای غیر عقلانی دشمن نداریم. از هر سناریوی مورد نظر دشمن عبور خواهیم کرد. این را تاریخ نزدیک ما اثبات کرده است.
جعفری با تاکید بر اینکه سناریوی دشمن چه تهدید نظامی باشد، چه تحریم، ما آنها را خنثی کنیم، افزود: آمریکا باید برای بقای در حال انقراض خود تعیین تکلیف کند، ما متعجبیم که دشمن چرا بر سناریوهای پرهزینه و بی خاصیت خود تاکید دارد.
فرمانده کل سپاه در پایان تاکید کرد: راهبردهای ما قاطع و تمام کننده است. ما راه‌های دشمن را برای تحقق نیات متکبرانه و ظالمانه‌اش بسته‌ایم و بیش از هر زمان دیگر مبسوط الیدیم.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار