امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148136
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۶
تعداد بازدید: 139
به گزارش حوزه دولت پیروان مــوعـــود به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور حسینعلی امیری قائم‌مقام وزیر کشور از حادثه شیراز و حمله به علی ...

به گزارش حوزه دولت پیروان مــوعـــود به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور حسینعلی امیری قائم‌مقام وزیر کشور از حادثه شیراز و حمله به علی مطهری ابراز تاسف کرد و از تاکید وزیر کشور بر برخورد هرچه سریعتر با عوامل حادثه و قاصران احتمالی دولتی و نیز فراخواندن استاندار فارس به تهران خبر داد.
بنا بر این گزارش حسینعلی امیری گفت: وزیر کشور از آنچه برای این نماینده مجلس در شیراز پیش آمده ابراز تاسف کرده و از معاون امنیتی و انتظامی این وزارتخانه خواسته است هرچه سریع تر عوامل این واقعه شناسایی شوند.
وی خاطرنشان کرد: همچنین استاندار فارس برای توضیح چگونگی رخداد این اتفاق به تهران فراخوانده شد.
قائم مقام وزیر کشور با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در راستای شعارهای انتخاباتی آقای روحانی رئیس‌جمهور خود را متعهد به ایجاد امنیت و آزادی برای تمامی اشخاص، تشکل‌ها، شخصیت‌ها و احزابی که در درون نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند می‌داند، افزود: وزارت کشور نیز در راستای انجام وظایف ذاتی خود در موضوع سیاست داخلی هیچ گونه اقدام غیرقانونی را نمی‌پذیرد و به گروه‌های خودسر اجازه خدشه دار کردن امنیت شهروندان را نخواهد داد.
وی حمله به نماینده مجلس در شیراز را امری قبیح خواند و افزود: این اتفاق در حالی رخ داده است که آقای مطهری سخنرانی نکرده بوده است تا محتوای صحبت‌های ایشان مورد اعتراض قرار گیرد.
وی همچنین حمله و ضرب و شتم به نماینده مجلس را غیرقانونی و غیرشرعی برشمرد و افزود: مشروعیت قوانین مجلس توسط فقهای شورای نگهبان تایید می‌شود. بنابراین هر اقدام غیرقانونی در نظام جمهوری اسلامی امری مذموم و غیرشرعی به حساب می آید.
امیری همچنین اعلام کرد: تاکید وزیر کشور آن است که هر چه سریع تر با عوامل این اتفاق و یا قاصرین دولتی و کسانی که در ایجاد امنیت، تعلل و مسامحه کرده اند برخورد قانونی صورت گیرد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها