امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148139
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۶
تعداد بازدید: 231
به گزارش حوزه مجلس پیروان مــوعـــود به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی امروز (چهارشنبه 20 اسفند) در دیدار با خالد العطیه وزیر خارجه کشور قطر با اشاره ...

به گزارش حوزه مجلس پیروان مــوعـــود به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی امروز (چهارشنبه 20 اسفند) در دیدار با خالد العطیه وزیر خارجه کشور قطر با اشاره به دیدار با امیر این کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران نظرات امیر قطر را در مورد مسائل منطقه مثبت ارزیابی می‌کند و خواهان گسترش همکاری‌ها براساس احترام متقابل است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ایران از گسترش روابط میان کشورهای همسایه استقبال می‌کند به جایگاه قطر اشاره کرد و گفت: ایجاد امنیت و توسعه در منطقه خاورمیانه با کمک تمام کشورهای منطقه حاصل می‌شود.

خالد العطیه وزیر خارجه قطر نیز با ابراز خرسندی از حضور هیأت پارلمانی ایران در کشورش افزود: ما بر اساس رهنمودهای امیر کشورمان سعی می‌کنیم پل‌های روابط دو کشور را که در احداث آنها تأخیر داشته‌ایم زودتر به انجام برسانیم.

وی ادامه داد: نقاط اشتراک دو کشور بیشتر از موارد اختلافی است و باید با اتکا به این نقاط مشترک در جهت توسعه مناسبات فیمابین گام برداشت.

وزیر خارجه قطر یادآور شد: ما ایمان داریم که کلیه اختلاف‌ها را می‌توانیم به کمک ایران رفع کنیم.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها