امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148146
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۵۰
تعداد بازدید: 277
به گزارش پیروان مــوعـــود، حجت الاسلام محمد لطفی نیاسر تجربه های ارزشمند مدیریتی تونه ای را در بخش های برنامه ریزی و برنامه سازی در طول سال ها خدمت ...

به گزارش پیروان مــوعـــود، حجت الاسلام محمد لطفی نیاسر تجربه های ارزشمند مدیریتی تونه ای را در بخش های برنامه ریزی و برنامه سازی در طول سال ها خدمت در رادیو معارف و سابقه درخشان وی در عرصه فرهنگ دینی را از دلایل انتصاب وی بیان کرده است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم در این حکم از تونه ای خواسته با استفاده از قالب های جدید برنامه سازی ، دین، اخلاق، امید، آگاهی و ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی را در برنامه های رادیو معارف عینیت بخشد.

ارتباط گسترده و دقیق با مراکز و موسسات حوزوی و دانشگاهی و ایجاد ابتهاج معنوی و نشاط انقلابی در جامعه مخاطبان از دیگر محورهای مورد انتظار در افق فعالیت های پیش روی مدیر جدید رادیو معارف بیان شده است.

مجتبی تونه‌ای کارشناسی ارشد فقه و حقوق و از سال 1379 به عنوان نویسنده و تهیه کننده برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی در سازمان صدا و سیما شروع به کار کرده است وی دارای تالیفاتی در حوزه ادبیات و فرهنگ اسلامی است که از جمله آنها می‌توان به موعودنامه (فرهنگ الفبایی مهدویت)، فرهنگنامه حج و از عشق تا دمشق اشاره کرد.

مدیریت گروه معارف و جامعه و سرپرستی رادیو معارف بخشی از مسئولیت های تونه ای در رسانه ملی بوده است.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها