امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148186
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۵۱
تعداد بازدید: 242
به گزارش خبرنگار انتظامی پیروان مــوعـــود، سردار تیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در ادامه نشست خبری خود، اهمّ برنامه‌های ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پیروان مــوعـــود، سردار تیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در ادامه نشست خبری خود، اهمّ برنامه‌های عملیاتی و اجرایی پلیس راهور در پنجشنبه و جمعه آخر سال پرداخت و اظهار داشت: طبق یک سنت و اعتقاد مذهبی، همه ساله ملت شریف ایران در روزهای پنج‌شنبه و جمعه آخر سال به دیدار شهدای انقلاب،‌ مرقد مطهر حضرت امام(ره) و اهل قبور حاضر شده و با قرائت فاتحه یاد و خاطره آنها را زنده نگه می‌دارند.

وی تصریح کرد: در سال جاری نیز مراسم مذکور در تاریخ‌های 21، 22، 28 و 29 در بهشت‌زهرا(س)، حرم مطهر حضرت امام(ره)، حرم مطهر حضرت عبدالعظیم، امامزاده صالح، امامزاده اسماعیل و امامزاده علی‌اکبر چیذر برگزار خواهد شد.

وی گفت: با توجه به تقارن این ایام با روزهای پایانی سال، ازدحام وسایل نقلیه و شهروندان در مبادی خروجی دور از ذهن نبوده و مسلماً ترافیک سنگین، بی‌نظمی، راهبندان و حوادث رانندگی را موجب می‌شود، لذا حوزه مناطق جنوبی و به ویژه معابر اصلی خروجی شهر از حساسیت فوق‌العاده برخوردار شده و در نظر گرفتن همه پیش‌بینی‌ها و امکانات موجود الزامی است.

حسینی، اجرای این طرح را از ساعت 4 و 30 دقیقه روز پنجشنبه 21 اسفند عنوان کرد و گفت: این طرح، تا عادی شدن وضعیت ترافیکی در روز جمعه 22 اسفند ادامه خواهد داشت.

وی تدابیر کلی در این زمینه را برقراری نظم ترافیکی و سهولت حرکت در معابر منتهی به مرقد مطهر امام و بهشت‌زهرا(س) عنوان کرد و افزود: جلوگیری از تراکم و انسداد مسیر در این معابر و همچنین رسیدگی فوری به حوادث رانندگی در این معابر، از جمله تدابیر کلی پلیس راهور است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تدابیر عملیاتی در این طرح را به صورت ذیل اعلام کرد:

1ـ از سه راهی باقرشهر، مسیر شرق به غرب بلوار امام خمینی(ره) مسدود است و زمان اعمال محدودیت از ساعت یک بامداد مورخ 21 اسفند تا اتمام طرح است.

2ـ کنارگذر پل نیز محدود است و بار ترافیکی این محدوده از در باب‌السلام وارد بیت‌الزهرا(س) می‌شوند؛ در واقع مسیر غرب به شرق علامه عسگری به در باب‌الشهدا دسترسی نخواهند داشت.

3ـ‌ توقف و تردد همه وسایل نقلیه سنگین در مسیرهای شهید رجایی، بعثت، امام علی، صالح‌آباد و فداییان اسلام از ساعت 5 بامداد تا 22 روزهای 21 و 22 اسفند ممنوع بوده و قبل از رسیدن به مبادی فوق، در نقطه مناسب از حوزه استحفاظی برگشت داده شده یا در مسیر مجاز هدایت خواهند شد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها