امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148188
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۵۱
تعداد بازدید: 311
به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعـــود، «سید عمار حکیم» رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق با اشاره به اینکه ائتلاف بین المللی در مبارزه ...

به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعـــود، «سید عمار حکیم» رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق با اشاره به اینکه ائتلاف بین المللی در مبارزه با گروه تروریستی داعش در عراق جدی نیست گفت که ایران اولین کشوری بود که به عراق کمک کرد.

 پایگاه خبری شبکه العالم با انتشار این خبر نوشت که حکیم در سخنانی افزود: تاسف بار است که مشارکت کشورهای ائتلاف تقریبا نمادین باشد؛ به طوری که انگار نمایشی نظامی اجرا می‌کنند.

وی اظهار داشت: ایران اولین کشوری بود که به درخواست کمک عراق در همه جبهه‌ها پاسخ مثبت داد. در جنگها، ارزیابی موضع کشورها به سرعت پاسخگویی آنها به درخواست کمکها بستگی دارد و در همین راستا، جمهوری اسلامی منتظر نماند تا عناصر تروریستی جنایات خود را مرتکب شود و سپس کمکهای خود را ارسال کند.

به نوشته پایگاه خبری «الفرات»، رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق با اشاره به اینکه برای تضمین هماهنگی نقشها به وحدت سیاسی و رسانه‌ای و مردمی نیاز است، تاکید کرد: برخی هنوز به طور ناچیز حمایت و پشتیبانی می‌کنند. در حالی که دیگر مجالی برای بی طرف ماندن نیست.

انتهای پیام/غ

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها