امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148208
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۶
تعداد بازدید: 205
به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعـــود، «خالد بحاح» نخست وزیر مستعفی یمن اعلام کرد که قصد ندارد از صنعا فرار کند. روزنامه کویتی ...

به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعـــود، «خالد بحاح» نخست وزیر مستعفی یمن اعلام کرد که قصد ندارد از صنعا فرار کند.

روزنامه کویتی «الرأی»، به نقل از بحاح نوش، هنگامی که او از نخست‌وزیری کناره گیری کرده شاهد دخالت‌هایی گسترده در امور دولت بوده  و این دولت نمیتوانسته است به صورت آزادانه مسئولیت‌های خود را انجام دهد.

وی افزود: یمن تنها با گفت‌وگو و رایزنی می‌تواند از پیچ خطرناک بحران خارج شود و خشونت راهگشا نیست زیرا این کشور توان تحمل خشونتی را ندارد که در لیبی و عراق به وجود آمده است.

وی همچنین درباره دیدار با تعدادی از مسئولان یمنی گفت که تلاش‌هایی برای قانع کردن او به منظور ازسرگیری فعالیت دولت صورت گرفته و وعده‌هایی در زمینه عدم دخالت در امور دولت مطرح شده است.

بحاح افزود: در کل، در هیچ دولتی حضور نخواهم داشت مگر اینکه شروطی که همه از آن آگاه هستند محقق شود و تکرار آن لازم نیست.

وی همچنین از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس خواست که در گفت‌وگوهای یمن برای خروج از بحران همکاری کنند و تأکید کرد که بحران اقتصادی کشور نیز ممکن است یمن را به هرج و مرج بکشاند.

نخست وزیر مستعفی یمن اعلام کرد که او به فکر فرار نیست و افزود: همه نگاه‌ها به سوی من است تا شاهد فرار من مانند فرار «عبدربه منصور هادی» از صنعا باشند اما من دست به چنین اقدامی نخواهم زد.

انتهای پیام/ص

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها