امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148228
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۷
تعداد بازدید: 104
به گزارش پیروان مــوعـــود، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش طی سخنانی در جمع کارکنان مرکز آموزش تفنگداران و ...

به گزارش پیروان مــوعـــود، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش طی سخنانی در جمع کارکنان مرکز آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی منجیل با تأکید بر لزوم توجه به منویات و رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا گفت: انقلاب اسلامی ایران در شرایط حساسی از سیر تاریخی خود قرار گرفته است و نقش مقام معظم رهبری در گذر از این مرحله بر هیچ کسی پوشیده نیست.

وی با بیان اینکه منشور اقتصاد مقاومتی که از سوی فرماندهی معظم کل قوا ترسیم شده است باید در تمامی شئون و امور مد نظر قرار گیرد، اظهار داشت: در همین راستا کارکنان عقیدتی سیاسی بایستی وظیفه خودشان را به نحو احسن  انجام داده و فعالیت های فرهنگی – تبلیغی اثرگذاری با موضوع توجه بیش از پیش کارکنان ارتش به بحث اقتصاد مقاومتی پیش بینی و اجرا کنند به نحوی که از کمترین امکانات بیشترین بهره برداری حاصل شود.

نماینده ولی فقیه در ارتش در ادامه به تبیین ویژگی های کارکنان عقیدتی سیاسی پرداخت و تصریح کرد: مهمترین شاخصه کارکنان عقیدتی سیاسی پرداختن به بعد «معنویت» است و ما زمانی می توانیم به تقویت بعد معنوی دیگر کارکنان بپردازیم که در وهله اول عاملان خوبی به احکام الهی باشیم و این بهترین و کارآمد ترین روش برای تبلیغ دین مبین اسلام است.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در مدت حضور خود در ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش از مرکز آموزش تخصص های دریایی رشت، مرکز آموزش حسن رود، منطقه چهارم دریایی انزلی و مرکز آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی منجیل بازدید و از نزدیک با کارکنان این یکان ها دیدار کرد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها