امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148230
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۷
تعداد بازدید: 107
به گزارش پیروان مــوعـــود، حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در سایت شخصی خود مطلبی درباره تماس اخیر مسیح علی‌نژاد خبرنگار ...

به گزارش پیروان مــوعـــود، حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در سایت شخصی خود مطلبی درباره تماس اخیر مسیح علی‌نژاد خبرنگار فراری با وی منتشر کرده که به شرح ذیل است:

در شب شهادت فاطمه‌زهرا (س) تلفن زنگ زد و مسیح علی‌نژاد در حالی که متوسل به دخت پیامبر اسلام شده بود، با اصرار و التماس از نماینده تهران درخواست مصاحبه کرد.

حجت‌الاسلام رسایی در عین حال که حاضر به مصاحبه رسمی با او نشد، به نصیحت این دختر فریب خورده ایرانی پرداخت.

این خبرنگار فراری، در این گفتگوی کوتاه به طور ضمنی عدم پایبندی‌اش به آداب اخلاقی زنان ایرانی را پذیرفت ولی اسم این کار خود را آزادی گذاشت.

سخنان نماینده تهران آنقدر روشنگرانه بود که این خبرنگار به اصطلاح آزاد(!) 5 دقیقه از مکالمه 9 دقیقه‌ای خود با رسایی را حذف و جملاتی را به مصاحبه اضافه کرد با این وجود هم نتوانست به هدفش برسد و در همان گفت‌وگوی سانسور شده هم استیصال او کاملاً مشهود است و به همین دلیل وی مجبور به اضافه کردن جملاتی از طرف خود شده. انتشار کامل صوت مصاحبه که مسیح علی‌نژاد تصور ضبط آن را نمی‌کرد،نشان می‌دهد که این رسانه‌ها و خبرنگاران قلم به مزدشان، تنها با دروغ ارتزاق می‌کنند و ادامه حیات می‌دهند.

به گزارش فارس، برای دانلود فایل صوتی این مصاحبه اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها