امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148251
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۳۷
تعداد بازدید: 232
به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعـــود، مأموران نظام «آل خلیفه» از سه شنبه گذشته، با حمله به بازداشت شدگان زندان مرکزی جو، از ...

به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعـــود، مأموران نظام «آل خلیفه» از سه شنبه گذشته، با حمله به بازداشت شدگان زندان مرکزی جو، از خروج زندانیان از سلول‌های خود ممانعت کرده و ملاقاتشان با خانواده‌هایشان را لغو کردند.

گزارش شبکه العالم حاکی است که توهین مأموران نظام بحرین به مقدسات مسلمانان، احساسات زندانیان را جریحه دار کرده و به مشاجره میان آنان و مزدوران انجامید که به ضرب و جرح شدید بازداشت شدگان و در نهایت بازداشت آنان در سلول انفرادی منجر شد.  

این گزارش حاکی است که پس از درگیری‌ها، شماری از زندانیان ناپدید شد‌ه و این نگرانی وجود دارد که مانند حادثه چند ماه گذشته در زندان جو، به قتل رسیده باشند.

بازداشت شدگان در زندان جو، از سازمان‌های مربوطه خواسته‌اند برای متوقف کردن حملات مستمر این مزدوران وارد عمل شوند.

جمع الجزایر بحرین از 14 فوریه 2011 تا کنون دستخوش فعالیت‌ها و برنامه‌های انقلاب مسالمت آمیز مردمی بوده که با مشت آهنین رژیم «آل خلیفه» روبرو شده و منامه به منظور خاموش کردن شعله انقلاب مردم خویش نظامیان «سعودی»، «اردنی» و «پاکستانی» را نیز به کار گرفته است. مردم بحرین در چهارمین سالروز آغاز انقلاب خود تاکید کردند که تا دستیابی به اهداف انقلاب 14 فوریه به اعتراضات و فعالیت‌های انقلابی خود ادامه خواهند داد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها