امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148261
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 369
احمد چلداوی، عضو هیأت علمی دانشگاه علم‌وصنعت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پیروان مــوعـــود در واکنش به سخنان یونسی دستیار ویژه رئیس ...

احمد چلداوی، عضو هیأت علمی دانشگاه علم‌وصنعت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پیروان مــوعـــود در واکنش به سخنان یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور درباره شکل گیری امپراتوری ایرانی که موجب فضاسازی گسترده رسانه‌های معاند شد، گفت: اظهارات یونسی همان چیزی است که دشمنان ما بدنبال آن هستند.

وی افزود: در حالی که دشمنان ما پروژه ایران‌هراسی را دنبال می‌کنند، فردی با برچسب مشاور رئیس‌جمهور پازل دشمن را تکمیل می کند و همسو با پروژه ایران هراسی سخنانی بر زبان می آورد که جز ضربه‌زدن به منافع ملی نتیجه دیگری نخواهد داشت.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه رئیس‌جمهور باید در انتخاب مشاورانش دقت کند، گفت: رئیس‌جمهور باید این سخنان یونسی را محکوم کند چرا که ضمن ضربه‌زدن به منافع ملی، موضع تیم مذاکره‌کننده را تضعیف می‌‌کند.

چلداوی در پایان با بیان اینکه یونسی در ایراد چنین سخنان انحرافی و حاشیه‌ای سابقه دارد، گفت: سخنان یونسی باید پیگیری امنیتی شود چرا که مغایر تمام اهداف اعلامی جمهوری اسلامی است.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار