امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148279
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۵۵
تعداد بازدید: 188
به گزارش خبرنگار اجتماعی پیروان مــوعـــود، مهدی چمران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم بسیار خوب به میدان آمدند و وظیفه خود را به خوبی ایفا کردند و ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پیروان مــوعـــود، مهدی چمران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم بسیار خوب به میدان آمدند و وظیفه خود را به خوبی ایفا کردند و یادگاری خوبی از خود به یادگار گذاشتند.

وی اظهار امیدواری کرد: شورایاری‌ها بتوانند نقش خود را به خوبی ایفا کنند و پاسخگوی حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی باشند.

چمران ادامه داد: برخی از شعب در ساعات اولیه حضور مردم کمتر بود اما در نهایت و با گذشت ساعاتی از برگزاری انتخابات شاهد حضور چشمگیر و ازدحام جمعیت در بسیاری از مناطق مختلف تهران بودیم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران ضمن پیش‌بینی بازرسان ویژه جهت بازرسی در شعب اخذ رأی گفت: بازرسان این تیم گزارشات متعددی را تهیه کردند و گزارشات حاکی از حضور پرشکوه مردم بوده است، مناطق 18، 19 و 20 از جمله مناطقی بوده که مردم حضور قابل توجهی را در پای صندوق‌های رأی داشته‌اند.

وی ادامه داد: از تمامی افرادی که در برگزاری انتخابات شرکت کرده‌اند قدردانی می‌کنم و خواهش می‌کنم که صمیمیت خود را با مردم و بین هیأت‌های اجرایی و نظارت  داشته باشند ضمن اینکه از نیروی انتظامی نیز در برگزاری نظم انتخابات تشکر می‌کنم و امیدوارم تا پایان رأی‌گیری حضور فعالی داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها