امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148288
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۵۶
تعداد بازدید: 147
به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعـــود، پایگاه خبری «نیشن» در گزارشی با انتقاد از عدم طرح موضوع سلاح‌های هسته‌ای رژیم ...

به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعـــود، پایگاه خبری «نیشن» در گزارشی با انتقاد از عدم طرح موضوع سلاح‌های هسته‌ای رژیم صهیونیستی در رسانه‌های غربی، خواستار طرح این موضوع در مذاکرات هسته‌ای بین ایران و گروه 1+5 شده است.

این پایگاه خبری با اشاره به سخنرانی نتانیاهو در کنگره در روز 12 اسفندماه می‌نویسد اظهارات وی این سوال را پیش می‌کشد که «بحث بمب‌های اسرائیل چه می‌شود؟ چرا این موضوع بخشی از رایزنی‌های هسته‌ای نیست؟»

این گزارش یادآور می‌شود اسرائیل برای دست‌کم 40 سال سلاح‌های هسته‌ای در اختیار داشته به رغم اینکه رسماً اشاره‌ای به آن نشده است.

نیشن با بیان اینکه ایرانی‌ها چندین بار قبلاً موضوع بمب‌های اسرائیل را مطرح کرده‌اند می‌افزاید شکایت‌های ایران در رسانه‌های غربی نادیده گرفته شده است.

بر اساس این گزارش، دیپلمات‌های ایران خاطرنشان کرده‌اند که ایران امضاکننده پیمان ان‌پی‌تی است و برنامه هسته‌ای خود را در معرض بازرسی‌های بین‌المللی قرار داده است، اما اسرائیل در حالی علیه ایران اتهام‌پراکنی می‌کند که هرگز این پیمان را امضا نکرده و زیر بار بازرسی‌های بین‌المللی نرفته است.

نیشن می‌نویسد رژیم صهیونیستی بین 75 تا 40 سلاح هسته‌ای در اختیار دارد و این رژیم برای پنهان نگاه داشتن این موضوع، اتهام‌پراکنی‌های پیشدستانه علیه کشورهای همسایه مانند عراق و سوریه درباره گسترش سلاح‌های کشتار جمعهی را در دستور کار قرار داده است.

انتهای پیام/ ا.

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها