امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۶:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148308
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۱۹
تعداد بازدید: 219
به گزارش پیروان مــوعـــود، انتقال مرحله اول اسناد مرکز پژوهش و اسناد نهاد ریاست جمهوری به سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران پایان یافت. این اقدام در ...

به گزارش پیروان مــوعـــود، انتقال مرحله اول اسناد مرکز پژوهش و اسناد نهاد ریاست جمهوری به سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران پایان یافت. این اقدام در راستای اجرای مصوبه شورای عالی اداری و پیگیری‌ها و اقدامات صورت گرفته از سوی معاونت اسناد سازمان یادشده، صورت گرفته است.

اسناد مذکور که اکثراً آسیب دیده و فاقد فهرست بود، بارگیری و تحویل مخازن اداره کل شناسایی و فراهم آوری اسناد ملی شده است، همچنین موضوعات این اسناد شامل «اسناد اصلاحات ارضی در مناطق مختلف کشور»، «اسناد وزارت دربار پهلوی دوم در دوره امیر اسدالله اعلم»، «اسناد کمیسیون اجتماعی وزارت دربار پهلوی دوم به ریاست محمد باهری»، «اسناد تعرفه‌های گمرکی در دوره‌های مختلف»، «اسناد استخدامی نخست وزیری و وزارت دربار پهلوی دوم» و گزارش‌های پژوهش‌های دوره ریاست جمهوری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و حجت‌الاسلام خاتمی است.

 

بر اساس این گزارش، تحویل مابقی اسناد موجود در مرکز پژوهش و اسناد نهاد ریاست جمهوری به سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، با توجه به توافق صورت گرفته در مراحل بعدی صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/و

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها