امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148337
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۰
تعداد بازدید: 266
به گزارش حوزه دولت پیروان مــوعـــود به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی امروز شنبه در دیدار نوراحمد نیک‌بخت ...

به گزارش حوزه دولت پیروان مــوعـــود به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی امروز شنبه در دیدار نوراحمد نیک‌بخت دیپلمات آزاد شده ایرانی، ‌اظهار داشت: بهای پایبندی به آرمان‌های نظام و انقلاب، گاهی با شهادت، گاهی با جانبازی، گاهی با اسارت و تحمل فشارها و سختی‌ها پرداخت شده است و خداوند، همواره به ملت ایران برای عبور از سختی‌ها کمک کرده است.

وی در این دیدار صمیمی ضمن پرس و جو در خصوص دوران اسارت دیپلمات کشورمان، گفت: آنچه به شما کمک کرد تا در مدت زمان طولانی اسارت روی اصول دینی و مذهبی و ملی خود مقاومت کنید، نصرت خدا و ایمان قوی بود.

رییس جمهور با بیان اینکه خانواده شما نیز در دوران اسارت سختی‌ها و مشقت‌های بسیاری متحمل شده، تصریح کرد: برای ما این روحیه قوی، ایمان بر آرمان‌ها و ایستادگی در برابر سختی‌ها و مشکلات ارزشمند است و اجر و پاداش شما و خانواده‌تان نزد خداوند محفوظ است.

روحانی ضمن تشکر از عملکرد وزارتخانه‌های اطلاعات و خارجه و همه دستگاه‌های مرتبط در فراهم کردن شرایط آزادی دیپلمات کشورمان، اظهار داشت: به عنوان رییس‌ جمهوری شخصاً پیگیر و متأثر از موضوع اسارت شما بودم و وقتی شما آزاد و وارد کشور شدید بسیار خوشحال شدم و امیدوارم با همان روحیه به کشور و خانواده وزارت خارجه خدمت کنید.

در این دیدار که محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری، حسین فریدون دستیار ویژه رییس‌ جمهوری، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رییس جمهوری حضور داشتند، نوراحمد نیک‌بخت دیپلمات آزاد شده ایرانی شرحی از نحوه و دوران اسارت و نیز شرایط آزادی خود ارایه کرد.

همچنین همسر و فرزندان وی نیز در این دیدار با رییس جمهوری گفت و گو کردند.

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها