امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148343
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۰
تعداد بازدید: 208
به گزارش فارس، عبدالهی ،معاون خدمات شهری شهرداری تهران،درجلسه ای که صبح امروز در سالن کنفرانس دفتر مرکزی این سازمان برگزارگردید؛بااشاره به درخواست ...

به گزارش فارس، عبدالهی ،معاون خدمات شهری شهرداری تهران،درجلسه ای که صبح امروز در سالن کنفرانس دفتر مرکزی این سازمان برگزارگردید؛بااشاره به درخواست دکتر کریمیان جهت بازنشستگی و موافقت دکتر قالیباف با درخواست ایشان طی مراسمی از زحمات دکترکریمیان  تقدیر و  دکترجعفری را به عنوان مدیر عامل جدید سازمان مدیریت پسماندمعرفی نمود.

عبدالهی ضمن اعلام رضایت و خشنودی از مدیریت دکتر کریمیان و با اشاره به سابقه درخشان ایشان در عرصه های مختلف خدمات شهری،زحمات و تلاش های ایشان را مورد تکریم قرار داده و از ایشان تقدیر و تشکر نمودند.

وی ضمن تبریک به جعفری؛با اشاره به همکاری نزدیک مدیر عامل جدید و اسبق سازمان از ماههای گذشته تاکنون و تبادل نظر ایشان با یکدیگر، این موضوع را بعنوان یکی از محاسن انتخاب  کنونی معرفی نموده و افزودند: دو موضوع آسمان آبی و زمین پاک و خط سفید حائز اهمیت بوده و حل مشکلات کنونی درخصوص تفکیک پسماند در مبدا نیز باید در راستای این دو موضوع  دنبال گردد.مهندس عبدالهی، موفقیت‌های حوزه خدمات شهری را  حاصل همراهی و همکاری نیروی انسانی فرهیخته وتلاشگر درتمام زیر مجموعه های این حوزه و از جمله سازمان مدیریت پسماند اعلام نمود و خاطر نشان کرد: این سازمان بعنوان پاشنه آشیل حوزه خدمات شهری بوده و از همه مدیران حاضردرخواست نمود که با همدلی و تلاش و روحیه مضاعف ماموریتهای این حوزه را دنبال نمایند.

در ادامه حسن کریمیان ،با تشکر از شهردار تهران در خصوص قبول درخواست بازنشستگی ایشان ، به تحولات پیش آمده در خصوص پردازش ، دفع، مدیریت زباله های بیمارستانی به موازات کشورهای اروپایی وهمچنین  راه اندازی کارخانه بزرگ زباله سوز در دوره مدیریتشان اشاره نموده و از تمام مدیران و کارکنان فعال در این عرصه تشکر و قدردانی نمودند.

مدیر عامل سابق سازمان ضمن تبریک به آقای جعفری،در ارتباط با  هرگونه همکاری و همدلی باایشان در جهت پیشبرد کارها و امور مدیریت پسماند نیز اعلام آمادگی نمودند.

 جعفری با تشکر و قدردانی از مدیر عامل سابق و تجربیات منتقل شده از جانب ایشان، سوق دادن مسیر سازمان از سنتی به مسیر جدید و تکمیل مسیر مدیران سابق را از جمله اهداف خود اعلام نموده و خاطر نشان کرد: قطار مدیریت پسماند در مسیرکاهش تولید ،اصلاح الگوی مصرف و تمرکز و توجه ویژه بروی تفکیک پسماند در مبدا به حرکت خود ادامه خواهد داد و تسریع رسیدن به مقصد آسمان آبی و زمین پاک تنها با همکاری و همدلی کارکنان  و همچنین  کسب تجربه از مدیران سابق و البته توکل به خداوند میسر می باشد.درخاتمه این برنامه مهندس باقرصاد ، قائم مقام معاونت خدمات شهری ضمن تقدیر از زحمات دکتر کریمیان و خدمات ارائه شده توسط ایشان ؛ با تاکید بر سابقه موفق  دکتر جعفری در اجرای طرح تفکیک پسماند در مبدا  در راستای طرح آسمان آبی و زمین پاک برای ایشان آرزوی موفقیت ، سلامتی و توفیق خدمت مطلوب نمودند.

این برنامه با اهدای لوح تقدیرتوسط مهندس عبدالهی  به دکتر کریمیان و تشکر مجدد از زحمات و خدمات ارائه شده توسط ایشان در عرصه مدیریت شهری به پایان رسید.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها