امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148361
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۲
تعداد بازدید: 61
به گزارش پیروان مــوعـــود، در متن حجت الله ایوبی به حیدری خلیلی آمده است:«ضمن تقدیر از تلاش های ارزشمندتان در سرپرستی بنیاد فارابی و نظر به ...

به گزارش پیروان مــوعـــود، در متن حجت الله ایوبی به حیدری خلیلی آمده است:«ضمن تقدیر از تلاش های ارزشمندتان در سرپرستی بنیاد فارابی و نظر به سوابق درخشان تان ‌در عرصه های گوناگون مدیریت فرهنگی به موجب این حکم به عنوان قائم مقام در امور اجرایی رئیس سازمان سینمایی منصوب می شویـد.

در ادمه این حکم آمده است:پی‌گیری حسن اجرای سیاست های سازمان سینمایی، ارتباط مستمر با موسسات به منظور ایجاد هماهنگی لازم جهت هم افزایی فعالیت ها، پی گیری مجدانه امور صنفی سینما، طراحی هماهنگی ارتباطات سازمان سینمایی با دیگر دستگاه ها و نهادها، تدویــن سیاست ها و راهبردهـای سازمان و ارتباط مستمر با صنوف سینمایی از جمله ماموریت‌های جنابعالی است. با توجه به همدلـی موجود بـین شما و جامعه سینمـایی انتظار می‌رود به نـماینـدگی از اینجانـب کارگروه‌ها و کمیته‌های کاری مختلف با بخش های مختلف سینمایی کشور تشکیل و با جمع بندی دیدگاه های صاحبان فکر ارتباط بین مدیریت سینمای کشور و جامعه سینمایی را نهادینه کنید. یقین دارم که چون گذشته یار و مددکاری شایسته برای کاروان سینمای امید خواهید بود. توفیقات روزافزونتان را از خداوند بزرگ خواستارم».

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها