امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148364
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۲
تعداد بازدید: 55
به گزارش پیروان مــوعـــود، کتاب «چوپان معاصر» مجموعه مناجات‌های رضا احسان‌پور با پرودگار خویش است که با زبانی ساده و عامیانه ...

به گزارش پیروان مــوعـــود، کتاب «چوپان معاصر» مجموعه مناجات‌های رضا احسان‌پور با پرودگار خویش است که با زبانی ساده و عامیانه به نگارش در آمده است. نویسنده با تسلطی که بر هنر کاریکلماتور (طنز کلمات) داشته سعی کرده با بازی کلمات روحی از طنز را در جملات خود جاری سازد تا خواننده با خواندن آنها علاوه بر تعمق و تفکر، لبخندی نیز بزند.

کتاب حاضر با وجود لحن طنزگونه و امروزی در عمق خود معانی ارزشی و با مفهومی را جای داده است که خواننده با دقت در آنها می‌تواند به معانی آن پی برده و به تفکر بپردازد.

نویسنده همچنین در مناجات‌های خود سعی کرده از مسائل و موضوعات روز جامعه استفاده کرده و آنها را با بیانی شیرین برای مخاطب خود بیان کند. به طور مثال در بخشی از مناجات‌های این کتاب گفته شده:

«خدایا ما را به اندازه خودت دوست داشته باش، خدایا بعضی وقت‌ها توی ماه رمضان حواس مرا پرت کن تا بروم چیزی بخورم!، خدایا ممنوم که فقط یکی هستی، خدایا یک کلیک هم روی ما بکن و...»

یکی دیگر از ویژگی‌های کتاب این است که نویسنده به کوتاه نویسی مناجات‌های خود روی آورده تا هم به لطافت کار بیفزاید و هم اینکه حوصله مخاطب سر نرود. از سوی دیگر وجود تصاویری که آنها هم در قالب نماهایی طنزآمیز و مرتبط با مطالب نویسنده به تصویر کشیده شده است، سبب شده خوانندگان بتوانند با آن ارتباط نزدیکی برقرار کنند. تصویرگر این تصاویر مجید کاظمی است.

چاپ نخست این کتاب در 72 صفحه، مصور با صفحات و کاغذ کاهی در شمارگان یک هزار نسخه و با قیمت 3500 تومان از سوی انتشارات سروش منتشر و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

مشتاقان برای تهیه کتاب به صورت تک جلدی و کلی به فروشگاه مطهری سروش به نشانی خیابان شهید مطهری، نرسیده به خیابان شهید مفتح، جنب ساختمان سروش یا به فروشگاه مرکزی سروش (ترنجستان سروش) به نشانی خیابان انقلاب، بعد از تقاطع ابوریحان، بین خیابان وصال و فلسطین، فروشگاه ترنجستان سروش مراجعه کنند.

انتهای پیام/و

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها