امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148370
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۸
تعداد بازدید: 141
به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعـــود، سه روز مانده به انتخابات کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی)، «بنیامین نتانیاهو» ائتلاف مخالف ...

به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعـــود، سه روز مانده به انتخابات کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی)، «بنیامین نتانیاهو» ائتلاف مخالف «اتحادیه صهیونیسم» را به راه‌اندازی رقابت انتخاباتی غیرقانونی متهم کرد.

به نوشته روزنامه «هاآرتص»، نتانیاهو روز گذشته (جمعه) در صفحه فیس‌بوک خود نوشت، «احزاب چپگرا و عناصر رسانه‌ای در اسرائیل و خارج تبانی کرده‌اند تا «آیزاک هرتزوگ» و «زیپی لیونی» رهبران اتحادیه صهیونیسم را با ابزار تهمت در داخل و پول‌های بی‌سابقه‌ای که از خارج ارسال شده، به طور غیرقانونی به قدرت برسانند».

او همچنین از روزنامه «یدیعوت آحارونوت» انتقاد کرد و آن را متهم کرد که با همکاری سازمان‌های بی‌نام، سازمان‌های غیر دولتی، سرمایه‌داران بزرگ و دولت‌های خارجی، یک رقابت شدید انتخاباتی علیه او به راه انداخته‌اند.

نتانیاهو همچنین این روزنامه را به همکاری و هماهنگی کامل با رهبران ائتلاف «اتحادیه صهیونیسم» متهم کرد و سردبیر یدیعوت آحارونوت را به تلاش برای به قدرت رسیدن احزاب چپ متهم کرد و گفت به عناصر چپگرا در داخل اراضی اشغالی و خارج پیوسته است که ده‌ها میلیون دلار به برخی سازمان‌های غیر دولتی داده‌اند تا کمپ انتخاباتی «هر کسی جز بی‌بی» را راه بیاندازند. به گفته وی، این سازمان‌ها جمعیت عرب و رای‌دهندگان چپگرا را به مشارکت بالا ترغیب می‌کنند.

وی در ادامه ادعاهای خود افزود: «دلیل بسیج سازمان‌های غیردولتی بی‌نام، اجتماعی و اقتصادی نیست بلکه دیپلماتیک است، یعنی عقب‌نشینی از مرزهای 1967، تقسیم بیت‌المقدس و وادار ساختن اسرائیل به پذیرش ایران هسته‌ای».

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان ادعاهای فوق گفت: «حکومت راستگراها در خطر است. تنها راهی که عدم موفقیت چپگراها را تضمین می‌کند، کم کردن فاصله میان لیکود و اتحادیه صهیونیسم در انتخابات پیش‌روست».

انتهای پیام/م

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار