امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14838
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۳۰
تعداد بازدید: 132
«اصلان مرتضایی» مدیر تولید نوشدارو در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: حدود 85 درصد تصویر برداری این سریال تمام شده و ما اکنون در حال رج ...

«اصلان مرتضایی» مدیر تولید نوشدارو در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: حدود 85 درصد تصویر برداری این سریال تمام شده و ما اکنون در حال رج زنی هستیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه از قسمت اول تا ششم سریال نوشدارو، دقایقی از صحنه‌های جنگی وجود دارد که هنوز ضبط نشده است، نمی‌توان گفت چند قسمت این سریال آماده شده اما در کل حدود 85 درصد تصویر برداری این سریال انجام شده است.

مرتضایی افزود:  تا دو هفته دیگر به شهرک دفاع مقدس می‌رویم و تا در فرصتی یک ماهه بخش‌های مربوط به جنگ را هم تصویربرداری کنیم.

وی تصریح کرد: امروز به فرودگاه امام خمینی(ره) می‌رویم و سکانس‌های مربوط به سفر خانواده محمد به خارج از کشور را با حضور هدایت هاشمی و رز رضوی ضبط می‌کنیم.

داستان سریال 30 قسمتی نوشدارو که جواد اردکانی آن را کارگردانی می‌کند درباره تلاش 6 دوست است که در زمان جنگ در جبهه سنگرسازی می‌کردند و در زمان حاضر هم همچنان روحیه جهادی خود را حفظ کرده‌اند و در صنعت نفت مشغول به فعالیت هستند اما مشکلات و ماجراهایی برای این گروه پیش می‌آید که داستان نوشدارو را می‌سازد.

بازیگران این سریال هم عبارتند از: هدایت هاشمی‌، رز رضوی‌، اصغر همت‌، شیوا خسرو‌مهر، امیرعلی‌ نبویان‌، رضا فیاضی‌، سعید داخ، ساقی عسگری‌، سهند‌ جاهد‌، سیدجواد طاهری‌ و مهسا‌ روحبخش‌، علی بکائیان‌ و علیرضا نجف‌زاده جزء بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

عوامل پشت دوربین نوشدارو هم که در گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه یک تهیه می‌شود از این قرارند: جواد اردکانی: نویسنده و کارگردان، علی لدنی‌: تهیه‌کننده، فرشاد گل سفیدی‌: مدیر تصویر‌برداری، علی بکائیان: دستیار اول کارگردان، جعفر نامنی‌: دستیار دوم کارگردان، نبی‌اسد: مدیر تولید بخش نظامی، اصلان‌ مرتضایی‌ مدیر تولید، شاپور دلدار لنگرودی: جانشین تولید، بابک رضا‌خانی: تدوین‌گر و علی یعقوب زاده : مترجم بخش انگلیسی این مجموعه.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها