امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148390
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۰
تعداد بازدید: 205
به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعـــود به نقل از شبکه تلویزیونی «المستقبل»، عبدربه منصور هادی رئیس‌جمهور مستعفی یمن برای بحث و ...

به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعـــود به نقل از شبکه تلویزیونی «المستقبل»، عبدربه منصور هادی رئیس‌جمهور مستعفی یمن برای بحث و بررسی درباره انتقال محل گفت‌و‌گو میان احزاب مختلف یمنی به عربستان، از شهر جنوبی عدن راهی ریاض شد.

سفر رئیس‌جمهور مستعفی یمن به ریاض در حالی صورت می گیرد که جنبش انصارالله بارها مخالفت خود  با درخواست عبدربه منصور هادی برای انتقال محل مذاکرات احزاب سیاسی به ریاض را اعلام کرد. سخنگوی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که این جنبش هرگز با این درخواست هادی موافقت نخواهد کرد.

این در حالی است که منصور هادی ادامه گفتگوی ملی در یمن را مشروط به تغییر مکان برگزاری این مذاکرات از صنعاء به مقر شورای همکاری خلیج فارس در ریاض عنوان کرد.

وی در ادامه از کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس و اعضای دایمی شورای امنیت سازمان ملل خواست تا مستقیما، فعالیت سفارتخانه‌های خود را در «عدن» از سرگیرند.

رئیس جمهور مستعفی یمن که اخیرا از صنعاء به شهر جنوبی عدن یمن گریخته است، قصد دارد با حمایت شورای همکاری خلیج فارس به فعالیت‌های خود در این شهر ادامه دارد، این در حالی است که مردم یمن دیگر وی را رئیس جمهور مشروع این کشور نمی دانند.

منصور هادی دوم بهمن‌ماه از سمت خود استعفا داد و دوم اسفندماه از شهر صنعاء به شهر جنوبی عدن یمن فرار کرد و از این شهر به فعالیت‌های خود علیه انصارالله ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/ح

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها