امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1484
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۵
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، محمد سعیدی‌کیا کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری و وزیر سابق مسکن و ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، محمد سعیدی‌کیا کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری و وزیر سابق مسکن و شهرسازی ظهر امروز در دیدار با جمعیت جوانان نخبه اجرایی کشور اظهار داشت: اگر قرار باشد با کسی یا گروهی ببندم تا رئیس‌جمهور شوم این رئیس‌جمهور شدن را هرگز نمی‌خواهم و از خدا می‌خواهم چنین روزی را نه ببینم و نه باشم.

وی افزود: یارانه نقدی را فقط به دو دهک ناتوان و افرادی که توان کار کردن ندارند، پرداخت خواهم کرد و در مورد بقیه یارانه‌ها نیز نظام جامع و کاملی در تامین اجتماعی طراحی کردم که درمان همه مردم رایگان باشد و مانند یارانه نقدی تورم‌زا نشود.

سعیدی‌کیا تصریح کرد: در وزارت راه استیضاح شدم. شب قبل از استیضاح با رای‌گیری احتمالی که در فراکسیون شده بود، از وزارت برکنار شدم. آن موقع به تمام معاونینم گفتم و عهد کردیم در این مورد با کسی لابی نکنیم و مسئله را به خدا واگذار کنیم.

وی افزود: روز استیضاح با لطف خدا برکنار نشدم و در وزارت ماندم و البته تا به امروز نام استیضاح کنندگان را ندیدم. همچنین محمد سعیدی‌کیا کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز در جمع گروهی از نخبگان مناطق تهران به سخنرانی پرداخت و اظهار داشت: بعضی‌ها از فرمایشات مقام معظم رهبری فقط پلاکارد می‌سازند اما در جهت تحقق آن فرمایشات اقدام و حرکتی نمی‌کنند.

سعیدی کیا ادامه داد: درحقیقت کشورداری کار می‌خواهد و نه حاشیه‌سازی. اگر با مردم با صداقت برخورد شود، اعتماد مردم جلب خواهد شد. سوء مدیریت‌ها و اختلاف‌ها که باعث از بین رفتن ظرفیت کشور خواهد شد.

کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: ما در بخش مهمی از تاریخ و فرهنگ دنیا قرار داریم. به همین خاطر باید به بخش مهمی از اقتصاد دنیا نیز تبدیل شویم. در واقع تمام فکر و ذکر مسئولین باید چگونگی اجرا و اصلاح امور مردم باشد و جوانان باید فضای رشد را در آینده خود ببینند.

محمد سعیدی‌کیا در پایان سخنان خود در جمع نخبگان مناطق تهران تصریح کرد: آرامش مردم و حاکمان در گرو نقد آزاد است و هر دو باید پاسدار حریم این آزادی باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها