امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14841
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۳۰
تعداد بازدید: 74
محمدصادق آذین تهیه‌کننده سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص مهمترین انتظاراتش از وزیر ارشاد آینده گفت: اگر نگاهی به روند سینمای کشور ...

محمدصادق آذین تهیه‌کننده سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص مهمترین انتظاراتش از وزیر ارشاد آینده گفت: اگر نگاهی به روند سینمای کشور داشته باشیم سینما بعد از انقلاب رشد کرده است اما مدتی است که امنیت و آرامش از سینما دور شده و امیدوارم وزیر آینده بتواند این امنیت و آرامش را به سینما باز گرداند.

وی افزود: در کنار بازگرداندن امنیت و آرامش به سینما از وزیر ارشاد این انتظار می‌رود که تشتت آرا و سیاسی‌کاری را در عرصه فرهنگ و هنر کم کند تا هنرمندان فارغ از فضای سیاسی کارشان را انجام دهند و سیاست را در عرصه هنر نکشانند و کوشش شود هنرمندان را با خود همراه کنند که این موضوع بستگی به همدلی همه اهالی سینما دارد.

این تهیه‌کننده سینما خاطر نشان کرد: خداوند در قرآن می‌فرماید: مردم ما به همدیگر شفقت دارند و انتظار می‌رود وزیر ارشاد این آرامش و مهربانی را به بدنه سینما بازگرداند و با ایجاد همدلی کاری کند تا در سینمای کشور آثاری ساخته شود که عرصه فرهنگ و هنرمان را از شر ماهواره و تهاجم فرهنگی خلاص کند.

آذین ادامه داد: انتظار بعدی از وزیر ارشاد این است که با انتخاب یک مدیر سینمایی مناسب اهالی سینما را تشویق کند تا به عرصه فعالیت بازگردند تا از این طریق بتوانیم با مخاطبین سینما یک نوع آشتی برقرار کنیم.

وی در خاتمه اظهار داشت: مدیر فرهنگی باید یک آدم فرهنگی باشد و نسبت کل فرهنگ به جامعه را بشناسد، مدیر فرهنگی نباید تنگ‌نظر باشد و هرچقدر از سلایق فردی فاصله بگیرد می‌تواند با ایجاد همدلی محیط بهتری را برای عرصه فرهنگ و هنر فراهم کند.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها