امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14842
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۳۰
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز صبح (دوشنبه بیست و هفتم خردادماه) جلسه‌ای با حضور علی اسماعیلی سرپرست معاونت فرهنگی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز صبح (دوشنبه بیست و هفتم خردادماه) جلسه‌ای با حضور علی اسماعیلی سرپرست معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدرضا فرزین مدیرعامل صندوق توسعه ملی، احمدعلمشاهی مدیرکل دفتر امور چاپ وزارت ارشاد و جمعی از اصناف و اتحادیه‌های حوزه چاپ و نشر و بسته‌بندی در محل صندوق توسعه ملی کشور برگزار شد.

بنابراین گزارش در این جلسه مقرر شد سندی 5 ساله به منظور همکاری، حمایت، تخصیص اعتبار ویژه صنعت چاپ و نشر در چارچوب قوانین حاکم بر صندوق توسعه ملی و دادن تسهیلات ارزی و ریالی صنعت چاپ و نشر و بسته‌بندی فی‌مابین صندوق توسعه ملی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قالب توافقنامه تنظیم شود.

این گزارش می‌افزاید در این جلسه مقرر شد اولویت درخواست‌های حوزه صنعت چاپ و نشر و فهرستی کامل از تقاضاها، میزان تسهیلات مورد نیاز واحدهای تولیدی براساس وضعیت موجود صنعت چاپ و نشر و بسته‌بندی کشور و نیاز به سرمایه در گردش این حوزه به منظور تنظیم سند همکاری در اختیار صندوق توسعه ملی قرار گیرد.

همچنین در این جلسه اسماعیلی سرپرست معاونت امورفرهنگی ضمن قدردانی از حمایت‌های مدیرعامل و همکاران صندوق توسعه ملی خواستار تعیین سهمیه سال 92 در قالب تسهیلات ریالی برای صنعت چاپ و نشر کشور شد و مقرر شد بعد از بررسی لازم و اخذ اولویت‌ها از طریق صندوق، با مشخص نمودن میزان تسهیلات مورد نیاز واحدهای تولیدی از طریق اتحادیه‌های چاپ و نشر و بسته‌بندی، این مهم صورت پذیرد.

در این جلسه رؤسای اتحادیه‌های ناشران و چاپخانه‌داران، صحافان و لیتوگرافان و معاونین صندوق توسعه ملی نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها