امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148427
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 269
علی سلطانی‌وش دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پیروان مــوعـــود، با بیان اینکه اظهارات ...

علی سلطانی‌وش دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پیروان مــوعـــود، با بیان اینکه اظهارات مشکوک دستیار ویژه رئیس جمهور، کشور را با مشکلات زیادی روبرو خواهد کرد، گفت: متاسفانه بعضا افرادی به پست‌های حساس گمارده می‌شوند که همواره خسارات و هزینه های آنان برای نظام خیلی بیشتر از فوایدشان بوده است.

این فعال دانشجویی افزود: یکی از همین افراد، علی یونسی است که از همان ابتدای انتصابش به سمت دستیاری وی‍ژه روحانی، با سخنان قابل تامل و بحث برانگیز خود، حاشیه‌های بسیاری درست کرد اما این مورد اخیر غیر قابل اغماض و چشم پوشی است.

وی در همین خصوص تصریح کرد: در این شرایط حساس و بحرانی منطقه که جمهوری اسلامی ایران در معرض انواع تهمت‌ها و دشمنی‌ها است، سخنان نسنجیده و خام دستیار رئیس جمهور، آبی بود در آسیاب دشمن که همه آن‌ها را به وجد آورده است. گویا نظام همچنان مجبور است متحمل هزینه‌های این آقایان شود.

سلطانی وش افزود: کسی که کمترین آگاهی از مسائل امنیتی و استراتژیک را داشته باشد هیچ گاه چنین مطالبی عنوان نمی‌کند چه برسد به وزیر اسبق اطلاعات کشور. چیزی که مسلم است این است که جملات نسنجیده یونسی ضربه بزرگی به منافع کشور تحمیل خواهد کرد. این سخنان یونسی مصداق بارز بازی در پازل دشمن است.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس با بیان اینکه همه کشورها حاکمیت مستقل خود را دارند، گفت: مسئولان دولتی کشور باید به جای سکوت، این اطمینان را به کشورهای منطقه بدهند که به هیچ وجه سیاست جهموری اسلامی ایران تناسبی با این سخنان ندارد و ما معتقد به استقلال حاکمیتی برای همه کشورها هستیم.

وی در پایان خطاب به رئیس جمهور گفت: عزل یونسی حداقل کاری است که باید انجام شود و از دولت انتظار می‌رود افرادی به سمت‌های دستیاری و مشاوری گماشته شوند که با گفتار و رفتارشان این چنین آینده نظام را به چالش نکشند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار