امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148440
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 345
منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: اظهاراتی که اخیراً علی یونسی در مورد اقوام و همبستگی برخی از فرهنگ‌ها ...

منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: اظهاراتی که اخیراً علی یونسی در مورد اقوام و همبستگی برخی از فرهنگ‌ها و تمدن‌ها داشته به جایگاه ملی و بین‌المللی ما خدشه وارد کرده که در حقیقت این اظهارات نوعی اسلام‌هراسی و ایران هراسی را که دشمنان دنبال آن هستند تقویت کرده و به توسعه آن کمک می‌کند که امیدواریم با پیگیری‌هایی که انجام می‌شود به اینگونه اظهارنظرهای غیرمنطقی پایان داده شود.

وی افزود: رئیس جمهور دولت تدبیر و امید نباید اجازه دهد که تجربه تلخ دولت گذشته در انتخاب مشاوران و دستیاران ویژه که هر روز برای دولت حاشیه‌سازی می‌کردند و برای نظام هزینه‌تراشی داشتند ادامه پیدا کند در حالی که ما بر این باوریم رئیس جمهور دولت تدبیر و امید برخلاف احمدی‌نژاد با عقلانیت حکم به عزل یونسی خواهد داد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در مورد نامه تعدادی از نمایندگان برای عزل یونسی به خاطر مواضع و اظهارات نسنجیده در همایش اخیر گفت: این چه منطقی است که می‌خواهیم با برخی اظهارات و اقدامات عجولانه به پایگاه و جایگاه واقعی نظام اسلامی خود خدشه وارد کنیم.

انتهای پیام/62001/صا20

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها