امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14845
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۳۰
تعداد بازدید: 169
داریوش بابائیان تهیه‌کننده سینما در گفت‌و گو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص انتظاراتش از وزیر ارشاد آینده گفت: رئیس‌جمهور با توجه به معضلاتی که در ...

داریوش بابائیان تهیه‌کننده سینما در گفت‌و گو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص انتظاراتش از وزیر ارشاد آینده گفت: رئیس‌جمهور با توجه به معضلاتی که در خصوص ارتباط با فرهنگ و جامعه است باید تعدادی کاندید را برای پست مهم وزارت ارشاد در نظر بگیرد و از هر گروهی از جمله سینما و یا معاونت فرهنگی از نخبگان استفاده کند.

وی افزود: برای اداره سینما و فرهنگ باید از کسانی استفاده شود که مطلع و کارشناس باشند و در بین آنها بهترین فرد برای مدیریت انتخاب شود تا به خصوص در عرصه سینما، سینمای قهر را به سینمای آشتی تبدیل کنیم.

تهیه‌کننده سینما ادامه داد: در تمام وزارتخانه‌ها انتخاب تخصصی است اما در فرهنگ متخصص بودن و کاربلد بودن ویژه است و باید رئیس‌جمهور برای فرهنگ و هنر کشور وقت بیشتری بگذارد و کسی را انتخاب کنند که تا پایان حرف و عملش یکی باشد.

بابائیان در ادامه در خصوص پیشنهاد خود برای گزینه وزارت فرهنگ و ارشاد گفت: اینکه چه کسی وزیر ارشاد و یا رئیس سازمان سینمایی دولت یازدهم باشد قابل پیش‌بینی نیست اما امیدوارم کسی برای سازمان سینمایی بیاید که بتواند کارهای زیادی برای بازسازی سینما جلوگیری از ساخت بی‌رویه فیلم‌ها، ورود بی‌رویه کارگردان و تهیه‌کننده به بدنه سینما و ممیزی بی‌دلیل را بگیرد و بهترین افراد را برای مدیریت‌های زیرمجموعه سینمایی انتخاب کنند.

وی در پایان تاکید کرد: باید بررسی شود که در گذشته چه کسانی بهترین عملکرد را در دوران مدیریت خود داشته‌اند اما بسیاری از افراد بودند که اطلاعات سینمایی نداشتند و اگر یک فرد سینمایی بی‌طرف برای مدیریت سینمایی انتخاب شود و با تمام آدم‌ها نشست و برخواست کند می‌تواند بسیاری از کارها را برای پیشبرد و تحکیم سینما به سرانجام برساند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها