امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148459
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 390
شهاب‌الدین چاوشی معاون سیاسی استاندار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پیروان مــوعـــود، با بیان اینکه طبق قانون، مقامات دولتی که ...

شهاب‌الدین چاوشی معاون سیاسی استاندار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پیروان مــوعـــود، با بیان اینکه طبق قانون، مقامات دولتی که تصمیم دارند برای انتخابات مجلس اعلام کاندیداتوری کنند تا 6 ماه قبل از زمان برگزاری انتخابات فرصت دارند، اظهارداشت: فرماندار شهرستان قدس در همین رابطه و برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس استعفای خود را به استانداری ارائه کرد که توسط استاندار تهران مورد موافقت قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: 3 فرماندار دیگر استان تهران هم به صورت شفاهی برای اعلام کاندیداتوری درخواست استفعا دادند اما هنوز به صورت رسمی و کتبی ابلاغ نشده است؛ لذا این افراد طبق قانون تا 6 ماه قبل از برگزاری انتخابات وقت دارند که استعفا دهند.

معاون سیاسی استاندار تهران تصریح کرد: توصیه وزیر کشور این بوده برای اینکه شبهه‌ای به وجود نیاید مسئولان دولتی تا آخر اسفند ماه تکلیف استعفای خود را مشخص کنند اما در عین حال و طبق قانون منعی در این رابطه وجود ندارد و آنها می‌توانند تا 6 ماه قبل از برگزاری انتخابات فعالیت دولتی داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها