امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148460
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 238
حسین بابویی معاون سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پیروان مــوعـــود، در خصوص ...

حسین بابویی معاون سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پیروان مــوعـــود، در خصوص برنامه‌های این اداره کل برای پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: طی دستورالعملی،‌ توصیه‌های لازم را به مدیران مدارس ارایه کردیم.

وی با بیان اینکه دستورالعمل آموزش‌های پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال هر سال به مدارس ابلاغ می‌شود، افزود: امسال نیز این بخشنامه با بازنگری جدید به مدارس ابلاغ شده است و تلاشمان این است تا دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان را بیشتر با خطرات مواد محترقه آشنا کنیم.

بابویی با اشاره به این نکته که دانش‌آموزان باید اطلاعات لازم و کافی در موضوع مخاطرات چهارشنبه آخر سال کسب کنند، تأکید کرد: از طریق مدیران و معلمان مدارس، آموزش‌های لازم به دانش‌آموزان ارایه می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه «آیا مواد محترقه وارد مدارس هم می‌‌شود؟»، گفت: این موضوع را تأیید نمی‌کنم چرا که محیط داخل مدارس کاملا ایمن است؛ البته ممکن است محیط اطراف مدارس با این مخاطرات همراه باشد.

معاون سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران از تشکیل شورای هماهنگی برای ایمن‌سازی اطراف مدارس خبر داد و اظهار داشت: در تلاش هستیم تا محیط اطراف مدارس نیز ایمن شوند و آموزش و پرورش نیز بر بحث آموزش و پیشگیری تلاش می‌کند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها