امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14848
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۳۰
تعداد بازدید: 179
«حامد کلاهداری» کارگردان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره ویژگی‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت یازدهم گفت: به عقیده من در دوره ...

«حامد کلاهداری» کارگردان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره ویژگی‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت یازدهم گفت: به عقیده من در دوره اصلاحات بهترین وزرا را داشتیم امیدواریم در این دوره  شاهد مدیران یک سویه با نگاه‌های یک طرفه نباشیم. وزیر ارشاد از نخبگان سینما و فرهنگ بهره ببرد و هنرمندان را با یک سو نگری فراری ندهد.

وی در ادامه گفت: متاسفانه باید بگویم بدترین دوره فرهنگ و هنر کشور را این دوره تجربه کردیم . وزیر باید فارغ از جناح بندی‌ها و سیاسی‌کاری‌ها  عمل کند و از عملکردهای سلیقه‌ای پرهیز کند.

وی درباره خصوصیات مدیران میانی در وزارت ارشاد گفت: مدیران میانی باید دارای برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت باشند فعالیت در عرصه فرهنگ و هنر با دیگر مدیریت‌ها متفاوت است و باید علاوه بر برنامه‌ریزی کوتاه مدت، برنامه‌ریزی بلند مدت‌هم داشته باشد. اگر مدیران از  اهالی سینما باشند و دردمند این حوزه باشند می‌توانند موفق عمل کنند اما باید از جنا‌ح بندی‌ها و روابط و دوستی‌ها برحذر باشند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها