امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148504
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۸
تعداد بازدید: 295
به گزارش گروه جامعه پیروان مــوعـــود، سازمان حج و زیارت درخصوص آخرین وضع اعزام عمره گزاران ایرانی به سرزمین وحی در ایام عید نوروز اطلاعیه‌ای ...

به گزارش گروه جامعه پیروان مــوعـــود، سازمان حج و زیارت درخصوص آخرین وضع اعزام عمره گزاران ایرانی به سرزمین وحی در ایام عید نوروز اطلاعیه‌ای صادر کرد.

متن این اطلاعیه بدین شرح است:

همانگونه که در اطلاعیه قبلی به آگاهی رسید، در چند هفته گذشته صدور روادید در سفارت و کنسولگری عربستان در شهرهای تهران و مشهد کمتر از میزان تقاضای سازمان حج و زیارت بر اساس جداول پروازی اعزام زائران بود و همین امر موجب اختلال در نظم و انضباط حاکم بر روند اعزام زائران و لغو تعدادی از پروازهای عمره شد.

اگرچه امید می‌رفت با تلاش‌های ارزشمند وزارت امور خارجه کشورمان و سازمان حج و زیارت و همچنین فراهم کردن تسهیلات مورد نیاز نمایندگی های عربستان در تهران و مشهد مشکل حل شود اما متأسفانه صدور روادید زیارتی همچنان کمتر از عدد مورد نیاز است و امکان برنامه ریزی را برای ایام نوروز سلب می کند، از آنجا که اتفاقات اخیر با تعهدات مندرج در قراردادهای فیمابین و حفظ کرامت و عزت زائران مغایرت دارد بنابراین سازمان حج و زیارت با پوزش از زائران به واسطه مسایل اخیر اعلام می کند به دلیل صادر نشدن روادید، پروازهای عمره از اول فروردین سال آینده به مدت10روز لغو خواهد شد.

بدیهی است در صورت حصول اطمینان از صدور منظم روادید مورد نیاز یا هر گونه تغییرات جدید، مراتب در اطلاعیه های بعدی از طریق دفاتر حج و زیارت استان ها و کارگزاران زیارتی به استحضار مردم خواهد رسید.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها