امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148517
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۲۲
تعداد بازدید: 274
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پیروان مــوعـــود، حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور در آخرین نشست خبری خود با اصحاب رسانه در سال جاری گفت: باقی فرمانداران ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پیروان مــوعـــود، حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور در آخرین نشست خبری خود با اصحاب رسانه در سال جاری گفت: باقی فرمانداران از 430 فرماندار به زودی تعیین و تکلیف می‌شوند و همه شهرداران تعیین و تکلیف شده‌اند.

امیری خاطرنشان کرد: پیش‌نویس لایحه قانون شوراهای اسلامی کشور تهیه شده است.

سخنگوی وزارت کشور ادامه داد: در هفته گذشته در کردستان کرمانشاه و سیستان افرادی که عضو گروهک‌های ضدانقلاب بودند خود را تسلیم کرده‌اند.

امیری از ابلاغ تسهیلات امنیتی و ترافیکی به استانداران برای تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت: تمهیدات لازم برای چهارشنبه پایان سال صورت گرفته است.

سخنگوی وزارت کشور درباره وضعیت مجوز حزب اتحاد ملت تصریح کرد: یکی از اعضای کمیسیون ماده 10 احزاب مامور شد تا جواب استعلامات درباره مجوز حزب اتحاد ملت را پیگیری کند.

امیری در پاسخ به سوالی درباره پول‌های کثیف که وزیر کشور اعلام کرد، خاطرنشان کرد: وزیر کشورحتما اطلاعاتی دارد که درباره پول‌های کثیف هشدار داد.

امیری درباره حادثه شیراز نیز خاطرنشان کرد: کمیته‌ای که با مسئولیت معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور جهت پیگیری موضوع علی مطهری تشکیل شده، صبح امروز عازم استان فارس شد.

وی ادامه داد: با توجه به فیلم 20 دقیقه‌ای که از حادثه وجود دارد چهره‌ها مشخص است که تعداد زیادی هم هستند اما تا صبح امروز کسی بازداشت نشده است.

ادامه دارد..
 

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها