امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14856
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۳۰
تعداد بازدید: 120
هدی حدادی، نویسنده و تصویرگر کتاب کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: رمان «دلقک» از سری مجموعه ...

هدی حدادی، نویسنده و تصویرگر کتاب کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: رمان «دلقک» از سری مجموعه کتاب‌های پروژه «رمان نوجوان امروز» است که اسفند ماه سال گذشته از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر و در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران وارد بازار نشر شد.

وی اضافه کرد: در حال نگارش طرح رمانی برای گروه سنی نوجوان هستم، که این اثر نیز از سری مجموعه کتاب‌های طرح «رمان نوجوان امروز» محسوب می‌شود، اما هنوز عنوانی برای این کتاب انتخاب نکرده‌ام.

حدادی با بیان اینکه این رمان در ارتباط با دنیای تصویرگری به نگارش در خواهد آمد، ادامه داد: در این کتاب تلاش دارم دنیای تصویرگران را با زبان نوجوانانه برای این گروه سنی روایت کنم.

این تصویرگر کتاب کودک و نوجوان گفت: چندی پیش تصویرگری کتاب «کوتی کوتی» نوشته «فرهاد حسن‌زاده» و کتاب «گل سرخی برای حرم» با مضمون عاشورا به اتمام رسید که در آینده نزدیک منتشر می‌شوند.

انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار