امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14857
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۳۰
تعداد بازدید: 351
یاسر احمدوند مدیرعامل شرکت ترنج در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره سایت و باشگاه ...

یاسر احمدوند مدیرعامل شرکت ترنج در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره سایت و باشگاه هواداران ترنج اظهار داشت: همزمان با بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران «باشگاه هواداران» و جذب مشترکین فعال شد، اما مرحله به مرحله این طرح در حال تکمیل است. تقریبا نهایی شده و تنها بخشی از قسمت‌های تکمیلی به مرور اضافه می‌شود.

به گفته مدیرعامل شرکت ترنج، صفحه کاربری سایت، کالاهای موجود، امکان خرید، مدیریت، نمایندگی‌ها و پیشنهادهای ویژه در این پایگاه قرار دارد.
 
* بیش از هزار نفر عضو باشگاه هواداران ترنج/ سایت فعال است
 
وی با اشاره به اینکه سایت نشان می‌دهد آمار بازدید خوبی هم داریم، افزود: روزانه سایت فعالیت خود را ادامه می‌دهد؛ آمار بازدیدهای روزانه آنلاین و به صورت واقعی ارائه می‌شود، در این سامانه بخشی اختصاص به حسابداری دارد که مربوط به کتاب‌های موجود در انبار است و برای علاقه‌مندان امکان خرید وجود دارد.

احمدوند پیرامون بخش عضویت سایت خاطرنشان کرد: افرادی که عضو باشگاه دوستداران کتاب بوده‌اند در این بخش فرم عضویت خود را تکمیل می‌کنند و از خرید با تخفیف هم بهره‌مند می‌شوند.

وی با ذکر آدرس سایت بیان کرد: در حال حاضر بیش از هزار نفر عضو سایت هستند؛ http://toranjbook.com/ هم آدرس سایت است که می‌تواند به علاقه‌مندان و مراجعان خدماتی را ارائه دهد.
 
* تخفیف برای اعضا/ افتتاح ترنجستان مترو در ایستگاه‌های تجریش و آزادی
 
مدیرعامل شرکت ترنج در پاسخ به اینکه سایت چه خدماتی را ارائه می‌دهد، تصریح کرد: باشگاه دوستداران کتاب یک مفهوم کلی است، اعضا علاوه بر خرید از سایت، برای خرید از فروشگاه‌ها هم از مزایای تخفیف بهره‌مند می‌شوند، بنابراین در طول سال اعضا در برنامه‌های فرهنگی تدارک دیده شده ترنج شرکت می‌کنند و اطلاعات کتاب‌های تازه برایشان ارسال و در جریان آثار تازه چاپ شده قرار می‌گیرند.

وی در پایان سخنان خود با اعلام یک خبر افزود: ایستگاه‌های مترو تجریش و آزادی هم طی هفته جاری با همکاری معاونت اجتماعی شرکت مترو به مجموعه ترنجستان‌های مترو اضافه خواهد شد. 

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار