امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148570
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۴
تعداد بازدید: 341
به گزارش پیروان مــوعـــود به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی(شادا)، علی طیب‌نیا طی سخنانی در این دیدار، ضمن ابلاغ سلام رئیس جمهور کشورمان به ...

به گزارش پیروان مــوعـــود به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی(شادا)، علی طیب‌نیا طی سخنانی در این دیدار، ضمن ابلاغ سلام رئیس جمهور کشورمان به بشار اسد تاکید کرد، دولت و ملت ایران از پیروزی های اخیر سوریه بر گروه های تروریستی و قرار گرفتن این کشور در مسیر ثبات بسیار خشنود هستند.
طیب‌نیا در این دیدار تأکید کرد: پیروزی سوریه در مقابله با تروریسم عاملی مهم و اساسی برای بازگشت ثبات به منطقه است.
وی افزود: روابط ایران و سوریه در تمامی زمینه‌ها گسترده و ریشه‌دار است و این روابط قطع‌شدنی نیست.
وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه در ایام جنگ تحمیلی دولت و ملت سوریه در کنار مردم ایران بودند، لذا در این شرایط که سوریه به عنوان خط مقدم مقاومت دچار مخاطراتی شده، ایران نیز در کنار دولت و مردم سوریه قرار دارد.
در این دیدار بشار اسد رئیس جمهور سوریه نیز ضمن تشکر از حمایت های قاطع رهبر معظم انقلاب اسلامی و دولت ایران، تاکید کرد: در صورت عدم همراهی ایران، سوریه نمی توانست در مقابل تروریست ها به موفقیت دست پیدا کند.
رئیس جمهور سوریه در خاتمه با ابلاغ سلام گرم خود به رهبر معظم انقلاب اسلامی، رئیس جمهور و ملت ایران، اظهار داشت: همان طور که دولت و ملت ایران در روزهای سخت، در کنار ما بودند، امیدواریم بتوانیم در آینده هم از توانمندی‌های فنی ایران و بخش خصوصی آن در بازسازی سوریه استفاده نمائیم.

انتهای پیام/ب

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها