امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۱۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148573
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۴
تعداد بازدید: 130
«سیاوش مفیدی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پیروان مــوعـــود گفت: اخیرا و بعد از ساخت مجموعه «شکرآباد» شبکه ...

«سیاوش مفیدی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پیروان مــوعـــود گفت: اخیرا و بعد از ساخت مجموعه «شکرآباد» شبکه نسیم با شهاب عباسی صحبت‌هایی داشته و قرار شده تا مجموعه جدیدی را با نام «حرف حساب» بسازیم که عباسی تهیه کننده و من نیز کارگردان این اثر خواهم بود. قرار بر این است که بعد از نوروز کلید زنیم.

وی ادامه داد: طی روزهای گذشته خبرهایی شنیدم مبنی بر اینکه قرار است این مجموعه در ایام نوروز 94 از شبکه نسیم پخش شود، این در حالی است که ما به تازگی صحبت‌هایی را با این شبکه تلویزیونی انجام دادیم و هنور مجموعه به طور کامل کلید نخورده است و اگر به توافق‌های نهایی برسیم، بعد از تعطیلات نوروز وارد مرحله پیش تولیدخواهیم شد.

بازیگر مجموعه «خنده بازار» افزود: در حال حاضر مشغول اجرا در یک برنامه به نام «نقشینه» برای استان مرکزی هستم که هفته‌ای یکبار در این برنامه حضور دارم. نقشینه اسپانسرینگ دارد و معرفی فرش و استان مرکزی و ... است و مهمان بازیگر هم دارد.

وی در پایان  با اشاره به مخاطبان «خنده بازار» و «شکرآباد» نیز گفت: شکر آباد به نسبت خنده بازار دیده شده و بازخورد بدی نداشته است و مردم هر دوی این مجموعه‌ها را دوست داشتند. البته ناگفته نماند که باید میزان مخاطبان شبکه سه و نسیم را با یکدیگر قیاس کنیم.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار