امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148596
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۲
تعداد بازدید: 246
به گزارش گروه آموزش و پرورش پیروان مــوعـــود، در پی انتشار خبری در این خبرگزاری با عنوان «خصوصی‌سازی در آموزش و پرورش به پیک شادی ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پیروان مــوعـــود، در پی انتشار خبری در این خبرگزاری با عنوان «خصوصی‌سازی در آموزش و پرورش به پیک شادی رسید»، اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران پاسخی را به پیروان مــوعـــود ارائه کرد.

در پاسخ این اداره کل آمده است: «در راستای اجرایی نمودن سند تحول بنیادین و برنامه درسی ملی و همچنین تأکید بر رویکرد مدرسه محوری، معاونت آموزش ابتدایی شهر تهران با توجه به اهداف ذیل، جهت استفاده‌ بهینه از خلاقیت و ظرفیت مدارس، «راهنمای تدوین فعالیت‌های یادگیری برای دانش‌آموزان در ایام تعطیلات نوروزی ویژه مدارس ابتدایی» را به منظور استفاده‌ همکاران معزز در سطح منطقه و مدرسه، ارایه نموده است که بر اساس آن در هر مدرسه معلمان هر پایه تحصیلی با شناختی که از نقص‌های آموزشی و پرورشی دانش‌آموزان کلاس خود دارند، فعالیت و مهارت خاصی را در راستای اهداف درسی متناسب با ویژگی‌های دانش‌آموزان کلاس و همچنین متناسب با امکانات محیطی مدرسه طراحی و تدوین می‌نمایند و در اختیار دانش‌آموزان خود قرار می‌دهند.

لذا شایان ذکر است مدارس ابتدایی شهر تهران از پیک‌های آماده شده توسط موسسات بیرونی استفاده نمی‌نمایند. در ضمن در پیروان مــوعـــود اشاره به تولید پیک‌های نوروزی برای پایه‌های اول تا سوم دبیرستان نموده است که تصویر خبر هم به همین موضوع اشاره دارد».

به گزارش فارس، در مطلب مندرج در این خبرگزاری نیز از تهیه پیک برای پایه های مختلف تحصیلی به خصوص در مقطع متوسطه صحبت شده است و سؤال این بوده که آیا این کار با مجوز و اطلاع ادارات آموزش و پرورش انجام شده است یا به صورت غیر قانونی است؟

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها