امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148603
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۴
تعداد بازدید: 201
به گزارش پیروان مــوعـــود، رضامراد صحرایی، معاون آموزش و پژوهش بنیاد سعدی با بیان اینکه کتاب «سلام فارسی» درسنامۀ اختصاصی برای دانشجویان ...

به گزارش پیروان مــوعـــود، رضامراد صحرایی، معاون آموزش و پژوهش بنیاد سعدی با بیان اینکه کتاب «سلام فارسی» درسنامۀ اختصاصی برای دانشجویان و فارسی آموزان صربستان و دومین کتاب تالیفی و آموزشی بنیاد سعدی است، گفت: این کتاب در اجرای تفاهم نامه مشترک بین بنیاد سعدی و دانشگاه بلگراد تهیه و تنظیم شده است.

وی افزود: کتاب «سلام فارسی» بر مبنای اصول و نظریه‌های تهیه و تدوین کتابهای آموزش زبان و به شیوه علمی و هدفمند تالیف شده و نه تنها برای مخاطبان کشور صربستان، بلکه برای فارسی‌آموزان کشورهای حوزۀ بالکان، از جمله بوسنی هرزگوین، کرواسی، مونته‌نگرو، مقدونیه و حتی بلغارستان نیز کاربرد دارد.

معاون آموزش و پژوهش بنیاد سعدی خاطر نشان کرد: دانشگاه بلگراد یکی از 400 دانشگاه برتر جهان است که زبان فارسی در آن در دوسال اخیر رونق فراوانی گرفته است و در حال حاضر حدود 200 دانشجو در این دانشگاه مشغول یادگیری زبان فارسی به عنوان زبان انتخابی هستند.

شایان ذکر است، «سلام فارسی» به همت سعید صفری، استاد اعزامی بنیاد سعدی، در صربستان تالیف و زیر نظر معاونت آموزش و پژوهش بنیاد سعدی آماده سازی شده است و به زودی منتشر می شود.

انتهای پیام/و

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها