امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14862
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۳۱
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجموعه اشعار جدید علی حیدری با عنوان «مخاطب خاص» توسط انتشارات سیمای شرق روانه بازار کتاب شد. ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجموعه اشعار جدید علی حیدری با عنوان «مخاطب خاص» توسط انتشارات سیمای شرق روانه بازار کتاب شد. این کتاب مجموعه 113 شعر کوتاه و بلند حیدری است که در سبک‌های مختلفی سروده شده‌اند. پیش از این سه مجموعه شعر با عناوین «ترنم ترانه و شور شعر»، «مشق عشق» و «شهرزاد» از این نویسنده منتشر شده است.

وی در مقدمه کتاب جدید خود نوشته است: «در دوران کودکی که فقط صدا بود، نیاکان ما در نجوای لالایی و برای آرامش و تسکین ما، از آمدن کسی می‌گفتند که آرزوی نایافته خودشان بود، ولی بعدها که کلمه آمد، قصه‌هایشان را برایمان با یکی بود یکی نبود آغاز می‌کردند. تا بدانیم که نیمه گمشده‌ای داریم و بفهمیم که این جهان برای رنج است و رنجی که می‌بریم ، بابت چیزهایی که نمی‌خواهیم و هست و چیزهایی که می‌خواهیم و نیست و جستجویی که در پی نیمه گمشده خویش داریم و درک کنیم که در این جهان به هر چه که دست یابیم ، ما به ازای آنرا در نهان یا عیان از دست خواهیم داد.

مخاطب خاص در 102 صفحه، تیراژ هزار نسخه و با قیمت 65 هزار ریال توسط انتشارات سیمای شرق منتشر و امکان خرید اینترنتی آن از طریق سایت www.prshop.ir و همچنین خرید تلفنی از طریق شماره‌های 88913364 و 88807453 فراهم است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار