امروز : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 21
۰۵:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148651
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۰۷
تعداد بازدید: 3814
جنایت تلافی جویانه پس از شکست در جبهه جنگ؛
گروه تروریستی داعش که در برابر نیروهای ارتش، داوطلب مردمی و عشایر سنی در صحنه میدانی تکریت نتوانست دوام بیاورد برای بالابردن روحیه عناصر خود دست به جنایت فجیعی زد.

به گزارش پیروان مــوعــود به نقل از ابنا؛ همزمان با پیشروی چشمگیر نیروهای ارتش و مردمی عراق در تکریت عناصر گروه تروریستی داعش دست به اقدامات تلافی‌جویانه در خارج از جبهه‌های جنگ زده‌اند.

این گروه تروریستی روز سه شنبه با انتشار تصاویری اعلام کرد، چهار نفر از نیروهای حشد شعبی (نیروهای بسیج مردمی) مورد حمایت ایران را اعدام کرده است.

گروه داعش بسیاری از اُسرا و گروگان‌های خارجی خود را با پوشاندن لباس نارنجی اعدام می‌کند، این چهار نیروی مردمی را در لباس سیاه‌رنگ سر بریدند.

در تصاویری که منتشر شده چهار نیروی بسیج مردمی به تقاطع خیابانی در صلاح‌الدین آورده شده و به دستان چهار جلاد داعش ذبح شدند.

نیروهای ارتش عراق با پشتیبانی نیروهای حشد شعبی طی روزهای گذشته موفق شدند بخش‌های زیادی از استان صلاح الدین را از اشغال نیروهای داعش آزاد کنند به طوری‌که عملیات نظامی در شهر تکریت به بیش از ۹۰ درصد از اهداف خود رسیده است.

دشمن شکست خورده در برابر ضربات مهلکت نیروهای مقاومت عراق عقب کشیده است و با از دست دادن سنگرهای خود لحظه به لحظه به نابودی کامل نزدیک می‌شود.

داعش که در حوزه نظامی در برابر نیروهای ارتش، داوطلب مردمی و عشایر سنی در صحنه میدانی تکریت نتوانست دوام بیاورد برای بالابردن روحیه عناصر خود افرادی را که از آنها به عنوان نیروی مردمی و تحت حمایت ایران نام می‌‌برد به طرز فجیعی به قتل می‌رساند.

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها