امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14869
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۳۱
تعداد بازدید: 209
بابک شیرازی، فرزند زنده یاد «فهیمه رحیمی» نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون مراسم ...

بابک شیرازی، فرزند زنده یاد «فهیمه رحیمی» نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون مراسم تدفین اظهار داشت: مادرم صبح امروز بر اثر سرطان معده پس از یک دوره‌ بیماری در سن 61 سالگی از دنیا رفت.

شیرازی گفت: مرحوم مادرم از سه سال قبل دچار بیماری سرطان معده شده بود، اما از چند روز پیش بیماری شدت گرفت و در آی سی یو بیمارستان مهر بستری شد، تا اینکه ساعت 5 صبح امروز او از میان ما رفت.

وی افزود: در حال حاضر امور مربوط به ترخیص و صدور گواهی جهت تشییع را طی می‌کنیم، تا امروز مراسم انجام شود.

شیرازی زمان دقیق را اعلام نکرد و توضیح داد: تمام سعی ما این است مراسم خاکسپاری امروز انجام شود، اما مراحل اداری باید طی شود؛ اگر امروز این امور به اتمام رسد طی یک اطلاع‌رسانی مراسم اعلام می‌شود.

فرزند زنده یاد «فهیمه رحیمی» در پاسخ به اینکه آیا پیکر این نویسنده قرار است در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شود، تصریح کرد: خواهرم برای طی مراحل اداری امروز به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه کرده تا معرفی نامه دریافت کند، اما به این دلیل که از طی زمان مراحل اداری مطلع نیستیم زمان دقیق تشییع و تدفین را نمی‌توانم اعلام کنم.

فهمیه رحیمی متولد 1331 در تهران بود. «ابلیس کوچک»، «اتوبوس»، «آریانا»، «اشک و ستاره»، «باران»، «بازگشت به خوشبختی»، «بانوی جنگل»، «پاییز را فراموش کن»، «پریا»، «پنجره»، «تاوان عشق»، «حرم دل»، «خلوت شب‌های تنهایی»، خیال تو»، «روزهای سرد برفی»، «زخم خوردگان تقدیر»، «سال‌هایی که بی تو گذشت»، «شیدایی»، «عشق و خرافات»، «کوچه باغ یادها»، «ماندانا»، «هنگامه» از جمله کتاب‌های این نویسنده هستند.

این نویسنده صبح امروز 28 خرداد 1392 در بیمارستان مهر تهران در سن 61 سالگی در اثر بیماری سرطان درگذشت.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها