امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۳:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148694
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۴۷
تعداد بازدید: 153
محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پیروان مــوعـــود پیرامون پیامدهای منفی توافق هسته‌ای ذیل فصل ...

محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پیروان مــوعـــود پیرامون پیامدهای منفی توافق هسته‌ای ذیل فصل 7 منشور سازمان ملل گفت: متأسفانه دولت برای رسیدن به توافق آن هم بدون در نظر گرفتن مسیر آن، تنها بدنبال رسیدن به مقصد است.

وی افزود: قرار نیست ما به هر بهانه‌ای به مقصد تعیین شده از طرف دولت که همان توافق با 1+5 است، برسیم و برای آن هزینه کنیم.

حیدری در ادامه گفت: تمسک به بند 7 منشور سازمان ملل با توجه به مشکلات حقوقی که برای ما ایجاد خواهد کرد، اقدامی عجولانه و غیرکارشناسی است، چرا که کارشناسان موضوع اذعان دارند که تمسک به فصل 7 منشور سازمان ملل بدین مفهوم است که ما خود تجاوزکارانه و غیر صلح‌آمیز بودن فعالیت هسته‌ای مان را پذیرفته‌ایم که این موضوع هزینه‌های زیادی برای کشور به بار خواهد آورد.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی تاکید کرد: اگر قرار است توافقی ذیل بند 7 منشور سازمان ملل صورت گیرد دیگر نیازی به 11 سال مذاکره با 1+5 نبود.

وی با بیان اینکه چنین روشی برای رسیدن به توافق نهایی آسیب‌های جدی به کشور وارد می‌آورد، گفت: طرف مقابل به این نتیجه رسیده است که برای طرف ایرانی رسیدن به توافق نهایی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است به همین خاطر درصدد گرفتن امتیازهای بیشتر از ما است.

حیدری با بیان اینکه مردم و افکار عمومی رسیدن به توافق هسته‌ای به هر قیمتی را نمی پذیرند، گفت: شاید بعضی‌ها در دولت نگاهشان این است که قبل از انتخابات سال آینده مجلس به یک توافق نصفه و نیمه دست پیدا کند تا بتواند از آن بهره سیاسی ببرد.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی در پایان خاطرنشان کرد: قطعا این موضوع نتیجه عکس خواهد داد و مردم بصیر و ما موضوعات را رصد خواهند کرد. مردم به ترسیم مسیر درست برای رسیدن به توافق اصرار دارند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها