امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14872
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۳۱
تعداد بازدید: 139
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وحید ملک مدیر خانه هنر تهران ضمن اعلام نمایش آثار هنرمندانی چون ؛ فرامرز پیلارام، محمد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وحید ملک مدیر خانه هنر تهران ضمن اعلام نمایش آثار هنرمندانی چون ؛ فرامرز پیلارام، محمد احصایی، تاهابهبهانی، فریده لاشایی، ژازه طباطبایی، اردشیرمحصص، بهمن محصص و. ..در خصوص این نمایشگاه گفت: نمایشگاه منتخب سه نسل از هنرمندان هنرهای تجسمی نگاهی گذرا اما عمیق به آثار هنرمندانی است که سالها سعی بر این داشته اند تا با خلاقیت و تفکری جدید هنر خود را روی بوم با ترکیب رنگها در هم بیامیزند. این نمایشگاه که برای دومین بار بعد از افتتاحیه خانه هنرتهران برگزار می‌شود، سعی دارد هر از چند گاهی با توجه به بضاعت مکانی و زمانی خود این نمایشگاه ها را به صورت ادواری با به نمایش گذاشتن آثار دیگر هنرمندان از نسل های مختلف برگزار کند تا بدین وسیله حضور پیشکسوتان را ارج نهاده و مقدم نسل های معاصر را گرامی داشته و در کنار آن به کشف استعداد های جوان و حمایت از آنان در جهت بالا بردن سطح هنری آنان و استفاده از تجربیات پیشکسوتان بپردازد.
در این نمایشگاه 70 اثر از 70 هنرمند سه نسل مختلف در این نمایشگاه به نمایش در آمده که در این چهار هفته نمایشگاه،هر هفته می‌توان آثار جدیدی را از هنرمندان در این نمایشگاه مرور کرد که زیبایی و جذابیت نمایشگاه را دو چندان می‌کند.
علاقه‌مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می‌توانند ازجمعه 31 خرداد تا 31 تیر ماه به خیابان شریعتی-شمال غربی پل صدر-ساختمان خانه هنر تهران(آرت سنتر) مراجعه کنند.
انتهای پیام/   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها