امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۵:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148722
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۳۰
تعداد بازدید: 224
حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی رئیس بخش تلفنی و پیامک مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه پیروان مــوعـــود، ...

حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی رئیس بخش تلفنی و پیامک مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه پیروان مــوعـــود، گفت: سامانه پیامکی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در ایام نوروز آماده پاسخگویی به سؤالات دینی هموطنان عزیز است.

وی افزود: امکان پاسخگویی تلفنی در ایام نوروز 94 تا روز چهاردهم تعطیل است، اما پاسخگویی به همه سؤالات دینی از طریق اینترنت، زمان‌بندی آن در سایت پاسخگو است و پاسخگویی به سؤالات احکام شرعی از طریق پیامک به صورت مستمر حتی در ایام تعطیلات رسمی دایر است.

رئیس پاسخگویی تلفنی و پیامک مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی ابراز داشت: به منظور پاسخگویی سریع به سؤالات فقهی و کم کردن بار ترافیکی پاسخگویی تلفنی در طول سال، هموطنان می‌توانند با استفاده از شماره پیامک 30009640، به صورت شبانه‌روزی و 24 ساعته، سؤالات فقهی و احکام شرعی خود را با ذکر نام مرجع تقلید ارسال کنند و تلاش مرکز  بر این است که در کمترین زمان ممکن (حداکثر 24 ساعت) پاسخ پیامک‌ها را ارسال کند.

وی با تأکید بر اینکه در این سامانه تنها به سؤالات فقهی و احکام پاسخ داده می‌شود، ادامه داد: روزانه از این طریق به بیش از 1500 سؤال و در مناسبت‌های خاص 7000 سؤال پاسخ داده می‌شود، با این وجود در سال جاری با تلاش همکاران مرکز به بیش از 450 هزار پرسش واصله پاسخ داده شد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها