امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148740
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۷
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پیروان مــوعـــود، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پیروان مــوعـــود، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امیدوارم در سال آینده پیش از سال 93 الطاف الهی نصیب ملت ایران شود، اظهارداشت: دولت در مهار تورم، دیپلماسی فعال خصوصا با همسایگان موفق بوده و توانست تورم را به زیر 15 درصد برساند و همزمان نیز قدم‌های خوبی برای خروج از رکود برداشته شد.

وی با اشاره به افزایش تعامل دولت با بخش خصوصی در سال جاری تصریح کرد: نرخ تشکیل سرمایه از منفی 11 درصد به مثبت 13.6 درصد در سال جاری رسید که نشان می‌دهد فضای اقتصادی ما امیدوارکننده بوده که این نرخ تصویر آینده اقتصاد ما را رقم می‌زند.

رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه در بحث سیاست خارجی و مذاکرات منطق عزت و حکمت مردم به خوبی به نمایش گذاشته شد گفت: در همین رابطه نیز جامعه جهانی در مسیری فکر و ابراز امیدواری می کند که ملت ایران در آن مسیر فکر می‌کند.

نهاوندیان تاکید کرد: این توفیق ملت ایران با رویکرد عزتمندانه و خرمندانه توانست افکار عمومی و جامعه جهانی را در مسیر خود هدایت کند و در مقابل نیز در اردوگاه دشمن شاهد اختلاف و درگیر شدن با یکدیگر هستیم که این نیز موفقیت بزرگی است.

وی افزود: روابط ایران و همسایگان در برخی کشورها از بدبینی به مناسبات نزدیک و دوستانه تبدیل شد و عزم به افزایش مناسبات هر چه بیشتر است.

رئیس دفتر رئیس جمهور خاطرنشان کرد: سرمایه کار دولت حمایت مردم و رهبری و عیدی دولت به مردم کار و تلاش بیشتر از گذشته برای کم شدن مشکلات آنان و تحقق اهداف آنهاست.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها