امروز : سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 24
۰۹:۵۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148760
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۵۸
تعداد بازدید: 82
به گزارش پیروان مــوعـــود، محمدمهدی زاهدی رئیس گروه دوستی-پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و مالزی و هیأت همراه با رئیس دانشگاه UM مالزی دیدار و ...

به گزارش پیروان مــوعـــود، محمدمهدی زاهدی رئیس گروه دوستی-پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و مالزی و هیأت همراه با رئیس دانشگاه UM مالزی دیدار و گفت‌وگو کرد.

زاهدی در ابتدای این دیدار با اشاره به تحصیل تعداد زیادی از دانشجویان ایرانی در مالزی، اظهار داشت: به طور قطع دانشجویان ایرانی نقش مؤثری در تولید علم در مالزی داشته‌اند و این می‌تواند ظرفیت مناسبی برای افزایش همکاری‌های علمی دو کشور داشته باشد.

وی همچنین با اشاره به پیشرفت‌های علمی و فناوری کشورمان گفت: دانشگاه‌های ایران در سال‌های بعد از انقلاب اسلامی ایران حرکت رو به جلویی داشته‌اند، به طوری که اکنون جمهوری اسلامی ایران در بسیاری از عرصه‌های علمی در منطقه و جهان از کشورهای برتر و پیشرو است.

زاهدی این پیشرفت‌ها را عامل مهمی برای توسعه همکاری‌های فیمابین ارزیابی کرد و آن را به نفع دو کشور و دو ملت دانست.

رئیس دانشگاه UM مالزی نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از فعالیت‌های علمی این دانشگاه تصریح کرد: دانشگاه مالزی هم‌اکنون با چند دانشگاه و مؤسسه علمی ایرانی همکاری فعالی دارد و از گسترش این روابط استقبال می‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار