امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148765
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۵۹
تعداد بازدید: 263
به گزارش پیروان مــوعـــود به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در پی تشکیل جلسه هیات مدیره این بانک، در تاریخ 28 اسفند 93 سیامک دولتی به ...

به گزارش پیروان مــوعـــود به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در پی تشکیل جلسه هیات مدیره این بانک، در تاریخ 28 اسفند 93 سیامک دولتی به عنوان مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره  برگزیده شد.

در این مراسم للـه‌گانی، مدیر عامل پیشین بانک قرض الحسنه مهر ایران ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این بانک طی دوران مسولیت خود گفت: جمعی از بهترین مدیران ونیروهای شبکه بانکی کشور در بانک قرض الحسنه مهر ایران مشغول به انجام وظیفه هستند و این بانک می تواند با تکیه بر این سرمایه انسانی ارزشمند فعالیت‌های خود را توسعه داده و بر بستر قرض الحسنه خدمات جدیدی را به هم میهنان ارائه دهد.

دولتی مدیر عامل جدید بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز ضمن تشکر از اعتماد وزیر امور اقتصادی و دارایی و مدیر عامل بانک صادرات، اظهار داشت: از اینکه افتخار خدمت گزاری به هم میهنان را در کنار همکاران تلاشگر و متعهدم در بانک قرض الحسنه مهر ایران یافته ام بسیار خرسندم.

وی افزود:اطمینان دارم که تداوم همکاری و هماهنگی اجزاء مختلف بانک به هم افزایی برای خدمت رسانی بهتر به هم میهنان انجامیده و بانک قرض الحسنه مهر ایران بر اساس یک نقشه راه منظم و پویا می تواند از ظرفیتهای موجود برای ارتقاء سطح خدمات خود بهره گیرد.

وی در کارنامه خود عضویت در هیات مدیره و معاونت مدیر عامل بانک تجارت را دارد.  محسن پدرام نیز در این جلسه به عنوان رییس هیات مدیره این بانک انتخاب شد. وی نمایندگی بانک ملی را در هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران برعهده دارد.

انتهای پیام/ک

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها