امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148794
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۲
تعداد بازدید: 324
حمیدرضا شاهرخی در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی پیروان مــوعـــود به مدینه منوره بر تاثیرگذاری حج عمره بر روحیه دانشجویان تاکید کرد و گفت: دانشجویان ...

حمیدرضا شاهرخی در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی پیروان مــوعـــود به مدینه منوره بر تاثیرگذاری حج عمره بر روحیه دانشجویان تاکید کرد و گفت: دانشجویان با توجه به شرایط سنی و روحی و روانی‌شان نیاز مبرمی به سفر حج اعم از تمتع و عمره دارند.

وی با اشاره به اثرگذاری حج بر اعمال و رفتار دانشجویان افزود: روحیه مستعد دانشجویان برای پذیرش حقایق دینی سبب می‌شود که بتوانند در ایام سفر به حج معارف دینی و مکارم اخلاقی را با جان و دل بپذیرند.

این زائر سمنانی با بیان اینکه با توجه به تعداد دانشجویان کشور باید سهمیه دانشجویان در سفر عمره بیشتر شود گفت: قطعا هر چقدر تعداد دانشجوی بیشتری به سرزمین وحی اعزام شود، فضای دانشگاه ها نیز اسلامی تر و الهی تر خواهند شد.

شاهرخی با تاکید بر استمرار ازدواج‌های دانشجویی پیشنهاد داد مراسم ازدواج‌های دانشجویی در مدینه منوره و مکه مکرمه انجام شود.

وی افزود: به یقین ازدواجی که پایه‌های آن در سرزمین وحی شکل بگیرد پایدارتر بوده و از استحکام بیشتری برخوردار خواهد بود.

این دانشجوی سمنانی همچنین اعزام اساتید دانشگاهی به سرزمین وحی را خواستار شد و گفت: اعزام اساتید دانشگاهی به مکه و مدینه اثرات بسیار مثمر ثمری در دانشگاه‌ها خواهد داشت که نفع آن به جامعه خواهد رسید.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها