امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14883
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۱
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، پس از درج خبر فارس مبنی بر اقدام اداره جنگلبانی شهرستان نوشهر درباره ممانعت از ادامه حضور حسین اسلامی، دامدار افشاگر ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، پس از درج خبر فارس مبنی بر اقدام اداره جنگلبانی شهرستان نوشهر درباره ممانعت از ادامه حضور حسین اسلامی، دامدار افشاگر فیلم انتخاباتی سعید جلیلی در محل کار خود گروه مستندساز «مردم + 1» از تلاش برای تولید یک مستند درباره مافیای قطع درختان خبر داد.

محسن اخوان از اعضای گروه مستندسازی «مردم + 1» با اشاره به تخریب مخفیانه جنگل‌های کشور در گفت‌وگو با فارس گفت: در این مستند مسئله مافیای قطع درختان را به صورت جدی پیگیری خواهیم کرد.

وی با تاکید بر ضرورت گرفتن حق مظلوم از ممانعت از ادامه حضور حسین اسلامی، در محل کار خود ابراز تاسف کرد و گفت: به زودی تیم مستندسازی ما به شمال کشور اعزام خواهد شد

به گزارش فارس، در بخشی از مستند تبلیغاتی سعید جلیلی با عنوان «مردم + 1» با اشاره به وجود مافیا در قطع درختان تنومند جنگل‌های شمال کشور، تصاویری از قطع درختان پخش شد اما جنگلبانی نوشهر در اقدامی عجیب و بجای پرداختن به اصل موضوع و اقدام علیه مافیای قطع درختان، حسین اسلامی ـ دامدار افشاگر در فیلم ـ را از حضور در جنگل، منع و ضمن تخریب اصطبل دام‌های وی، او را با جریمه مالی روبرو کرده و برخی اموال وی را مصادره کردند.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار